NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Bezpečnostní dveře Vám zajistí klid a pohodu na Vaší dovolené. Nebudete se muset obávat, že při Vašem návratu najdete byt prázdný. Ušetříte si i spoustu starostí a vyřizování s pojišťovnou. Nehledě na to, že vše co doma máte, nejde vždy pořídit znovu. Bytoví lupiči jsou totiž rok od roku troufalejší a vynalézavější.

Výběr bezpečnostních dveří případně bezpečnostních zámků

Před výběrem je nutné si předem řádně zvážit, co nám bezpečnostní dveře mají splnit.

Nejen bezpečnost před vyloupením, ale i protihlukovou a protipožární odolnost, dále počet jistících bodů a zda jsou bezpečnostní dveře určeny do interiéru nebo exteriéru.
Důležitým faktorem při výběru bezpečnostních dveří je i způsob odemykání. Máme na výběr buď odemknutí bezpečnostním klíčem nebo elektronickou kartou. Před objednáním bezpečnostních dveří je i důležité se rozhodnout jakou zvolíme povrchovou úpravu (dýhu, lamino nebo barvu) a také zda budeme chtít i bezpečnostní zárubeň, panoramatický průzorník (kukátko), případně bezpečnostní vložku a bezpečnostní řetízek.

Toto vše Vám poradí a pomůže při výběru specializovaný zámečník.

Pokud máme ujasněné všechna kritéria bezpečnostních dveří, aby splnila všechny Vaše požadavky a potřeby, je dobré se obrátit na kvalifikované zámečnictví, které se prodejem a montáží bezpečnostních dveří zabývá.

Zámečnictví v Brně

Zámečnictví Brno je zámečnictví s dlouholetými zkušenostmi. Kompletní služby zámečníka nabízíme v nejlepší kvalitě při zachování přijatelných cen.

Objednejte si montáž bezpečnostních dveří značky Bedex, Sherlock, ADLO a Kavan a vybrat si i z nabízených bezpečnostních zámků značky Fab, Assa abloy, Guard, Rostex, Mul-T-Lock, Hobes a Richter.

Naše zámečnictví nabízí nejen montáže bezpečnostních dveří a zámků, ale i kompletní služby zámečníka jako jsou například:

  • Otevření zabouchnutých dveří
  • Otevření trezorů
  • Opravy dveří a zámků
  • Otevírání aut
  • Výměna zámků
  • Prodej a montáž trezorů
  • a další

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle

. V Brně a okolí Vám garantujeme příjezd do 30 minut od zavolání. K dispozici jsme Vám 7 dní v týdnů v jakoukoliv hodinu.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek