NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Před námi je zimní období a určitě je potřeba zamyslet se nad tím, jaké vybavení do auta bychom měli zkontrolovat, zda je v pořádku, aby nás to v zimě nezaskočilo. Mnohým z nás se už přihodila ta situace, kdy jsme ráno přišli k autu a zjistili, že nemůžeme pro zamrzlý zámek otevřít dveře.

Co se zamrzlým zámkem? Spěcháte do práce a do zámku se opravdu nemůžete dostat. Existuje vůbec nějaká možnost, jak takovéhle situaci předejít?

Tipy pro péči o zámek

Sepsali jsme pro Vás pár rad, jak se se zamrzlým zámkem vypořádat

  • Snadnější otevření zamrzlého zámku můžete provést tak, že rozehřejete klíč od auta nad zapalovačem či sirkou, vsunete nahřátý klíč rychle do zámku a necháte na moment bez pohybu, aby se teplo z nahřátého klíče rozneslo i na kov okolo. Pokud nejde klíčem pohnout na poprvé, pak tento postup opakujte několikrát, než se Vám podaří zámek odemknout. Nikdy se nepokoušejte klíčem pohnout násilím, mohlo by dojít ke zlomení.
  • V prodejnách, k tomu určených, můžete zakoupit spreje na rozmražení zámku. Stačí ho do zámku jen stříknout a počkat, než zámek rozmrzne, tento způsob obvykle trvá o něco déle než nahřátý klíč.
  • Před každou návštěvou myčky aut, přelepte zámky lepicí páskou, a tím tak zabráníte tomu, aby to zámku natekla voda při mytí.
  • Pravidelně v zimě kápněte do zámku u auta kapku oleje (například olej na šicí stroj), zajisté víte, že olej nezamrzne.

Výše zmíněné rady si zapamatujte, určitě se Vám budou hodit. Ještě jedna připomínka. Pokud pro otevření zamrzlého zámku zvolíte rozmrazovač, pak si ho nenechávejte v autě. Tam by Vám nebyl moc platný.

Odborná pomoc zámečníka

Bojíte se se zámkem manipulovat sami? Nebo se Vám zlomil klíč při snaze otevřít zamrzlý zámek? Neváhejte nás kontaktovat! Zámečnictví Brno Vám pomůže nejen s nouzovým otevřením zámků. Zámečnická pohotovost je pro Vás k dispozici 7 dní v týdnu. Jsme si vědomí, že Váš čas je drahocenný, proto Vám garantujeme příjezd k Vám po Brně do 30 minut od zavolání. Poradíme si s každým zámkem! Chcete vědět, jak náš zámečník otevře zámek? Určitě se nemusíte bát, že by Vám poškodil vaše auto. Po zákroku našeho odborníka během několika málo minut budete na cestách.

Naše služby jsou cenově dostupné a především ve vysoké kvalitě.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek