NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

klíče v zámku 2Máte problém s otevíráním dveří? Myslíte si, že zámek není už to, co býval a potřeboval by opravit nebo vyměnit?

odemknuti dveriV dnešní době je to snad nutnost, mít zabezpečený domov před zloději. Není to pouze známka luxusu, ale potřeby chránit svou rodinu a majetek.

zámečníkChcete si užít klidné Vánoční svátky s rodinou a najednou vás zarazí, že jste si před procházkou vzali novou bundu od Ježíška a klíče máte v té staré.

dvere klicSlužby zámečníka potřebuje někdy každý. Představte si, že vyběhnete v rychlosti z bytu a klíče si zapomenete doma. Máte teď dvě možnosti, buď čekat na nějakého člena rodiny před domem, nebo si zavolat spolehlivého zámečníka, který přijede v krátkém čase k vám a dveře otevře bez poškození.

klíče zámečnictvíPotřebujete urychleně kvalitní služby zámečníka, ale nevíte na koho se obrátit? Máme pro vás skvělé řešení, jste-li přímo z Brna nebo jeho okolí.

kopie klicuChcete se doma cítit v bezpečí a zároveň ochránit svůj majetek před nezvanými hosty? Jednou z možností, jak zabezpečit svůj domov, firmu nebo třeba kancelář, je použití kvalitních zámků.

trezorPřemýšlíte co svému muži, ženě, tchánovi či tchyni darovat pod stromeček? Co být letos originální a pořídit jim trezor?

dveřeJistě jste se také už do podobné nepříjemné situace dostali. Zabouchli jste si klíče ve dveřích, zlomili jste klíč v zámku? Není to nic neobvyklého a takové věci se stávají i v době karantény.

klíčeNepříjemná situace se stává zpravidla v nejmíň nevhodnou dobu. Ne jinak je tomu i u zabouchnutých dveří.

klíčZažili jste někdy nepříjemnou situaci se zlomeným klíčem v zámku? Spěcháte, rychle zasunete klíč do zámku, nejde vám odemknout, a tak vytáhnete klíč ze zámku a zjistíte, že vám kus klíče chybí.

Přijíždíte konečně po dlouhém dni k domu, bytu, autu nebo garáži. Rádi byste si odemkli, proto vložíte klíč do zámku a najednou vám kus klíče zůstane v ruce a zbytek klíče je uvězněný v zámku.

cylindrická vložkaCo to je cylindrická vložka? Takový zvláštní název, který není snadno zapamatovatelný. Určitě takovou vložku každý z nás někdy v životě viděl.

Začíná nám přituhovat a za pár týdnů nás čeká opět škrabání námrazy na sklech aut a zamrzlé zámky u aut nebo domů.

generální klíčMáte vlastní podnik a přemýšlíte, jak ho chytře a efektivně zabezpečit? Chcete, aby se do daných prostor dostaly jen oprávněné osoby?

S příchodem nového školního roku se zvyšují statistiky ztracených klíčů. Mnoha z nás se stalo, že marně šmátral po kapsách a hledal své klíče od zamčeného bytu, domu či kanceláře.

klíč v zámkuLetošní zima je dost mírná, ale i když je třeba jen lehce nad nulou, může vám zamrznout zámek u auta či domu.

Rádi byste ochránili sebe a svůj majetek a pořídili si bezpečnostní dveře. Neradi byste ale bourali staré zárubně?

zabouchnuté autoV současné době je pro spoustu z nás vlastnit auto téměř nezbytnost. Jezdíte každý den do práce nebo vozíte děti do školy?

Existuje celá řada ochranných prvků pro naše domovy. Jedno z nich jsou mříže do oken, dveří nebo jiných stavebních otvorů.

Jak už ze statistik vyplívá, ročně dojde až k 4500 vloupáním do bytů či domů. Pokud stále máte ve dveřích obyčejný zámek, je na čase si pořídit kvalitní bezpečnostní zámek, který je certifikovaný.

Potkala vás nemilá životní událost, a sice rozvod, při kterém vypluly na povrch záporné vlastnosti vašeho manžela? Dokonce vám nechce vrátit klíče a vy se obáváte, že vás někdy doma překvapí?

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek