NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Přemýšlíte nad tím, co koupit své rodině jako vhodný vánoční dárek? Máme pro vás skvělý tip. Pořiďte si nové vchodové bezpečnostní dveře. A proč zrovna bezpečnostní?

S prvními mrazíky může dojít k mnoha komplikacím, které se týkají vašich zámků, nejen vašich automobilů. Naši zámečníci ze zámečnictví BRNO přijedou za vámi do 30 minut po městě Brně od objednání a ochotně pomohou vyřešit vaši situaci.

Také znáte situaci, kdy hledáte na svém svazku klíčů ten konkrétní. Kolik klíčů na svém svazku máte? Od domu či bytu, garáže, branky, poštovní schránky nebo od zámku od kola?

Máte rozbitý zámek a chcete ho opravit? Bydlíte-li v Brně a okolí, obrátit se můžete na Zámečnictví Brno . Opravy zámků však nejsou jedinou službou, kterou naše zámečnictví provádí.

Mnoho lidí nebere výměnu zámků u vchodových dveří zcela vážně . Jediným okamžikem, kdy lidé přistupují k výměně zámků, je případný pokus o vloupání nebo dokonané vloupání do jejich domova, tím druhým důvodem je ztráta klíčů.

Trezory se dnes již postupně zůstávají součástí stále většího počtu domácností. V některých případech za to mohou legislativní důvody, v některých případech je to však požadavek vlastníků z důvodu ochrany svého majetku.

Nejen před začátkem podzimu, ale také po zimě je potřeba zkontrolovat a řádně ošetřit zámky u vašeho domova a ostatních venkovních prostor. Vlhkost, která byla během zimy zvýšeného, ​​žádnému zámku nesvědčí.

Jistě znáte pořekadlo spěchej pomalu. Většinou v případě, když nejvíc spěcháme, způsobíme nějakou komplikaci. Zabouchneme si dveře od bytu a klíče máme uvnitř, zlomíme klíč ve dveřích auta apod.

I v dnešní době moderních aut s centrálním zamykáním dveří a dálkovým ovládáním se může stát, že si zabouchnete klíče v autě a to se vám zamkne.

Trezorové zabezpečení není záležitostí, kterou si pořizujete každý den. Proto je při jeho pořizování dbát na pečlivý výběr. Je potřeba zohlednit a důsledně promyslet několik hledisek, které budou vybírat ovlivňovat.

Panikový zámek najdeme na dveřích, u kterých se vyskytuje v jedné chvíli více lidí. Je to například v obchodních domech, školách, nemocnicích nebo veřejných budovách a jiné.

Podle názvu řemesla, by se mohlo zdát, že zámečník dělá pouze zámky a nic jiného. Opak je ale pravdou. Zámečník nedělá zdaleka pouze zámky, jako tomu bylo v minulosti. V současné době je zámečnická profese rozšířena o různé zpracování kovů.

Snad každému se v jeho životě podařilo alespoň ztratit klíče od domu či bytu. Marné hledání klíčů v kabelce, v autě nebo po kapsách, ale marně.

V místních novinách se denně můžeme dočíst o různých vloupáních a dalších trestných činech. Mnohdy se na širokou veřejnost obrací Policie ČR s prosbou o pomoc.

Asi nikdo z nás nechce přijít do svého domu, přijet na chatu, chalupu nebo zahrádku, kde chvíli před námi byl zloděj. Snažíme se zajistit vlastní majetek dostupnými prostředky a jedním z nich je také zámek.

Letní dovolené jsou v plném proudu. Snad každý se těší na zasloužený odpočinek po stresovém a uspěchaném období, které nás každodenně čeká nejen v práci. Myslete i na svůj návrat z dovolené a mějte dobře zajištěný dům či byt.

Již první pohled na vchodové dveře dokáže pozorovateli odhalit vkus jejich majitele. Vchodové dveře by měly esteticky působit a být zároveň dostatečně kvalitní a bezpečné.

Zvažujete výběr zámku do dveří, ale nejste si jisti, jaký vybrat? Dveře nejen mají estetickou funkci, ale především ochránit vaši rodinu, majetek a domov. Je tedy jasné, že k bezpečnostním dveřím si rozhodně nebudete pořizovat obyčejnou vložku.

Máte velký objekt a nebaví Vás stále hledat klíče? Pak si pořiďte systém generálního klíče. Zámečnictví Brno poskytuje systém generálního a hlavního klíče, které jsou nejčastěji využívány právnickými osobami, jako jsou hotely, bytová družstva, různé společnosti, ubytovny, domovy důchodů, nemocnice a mnoho dalších.

Není to tak dávno, co jste mohli slyšet o nešťastné události se šťastným koncem v Pardubicích. Jedna maminka a dvě děti. Maminka bezpečně usazuje jedno a poté druhé dítko do auta. Zabouchne dveře a slyší zlověstné „cvak“.

Máte krásný domov, ale pořád Vám něco říká, že se v něm necítíte zcela bezpečně? Základem bezpečného domova jsou kvalitní vchodové dveře a v nich bezpečností zámek.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek