NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

 Máte představu, co se vůbec schovává pod pojemem cylindrická vložka? Jde o složitý mechanizmus, který nesmí chybět v žádném bezpečnostním zámku. 

bezpečnostni dvereJaro je v plném proudu a s tím souvisí i plánování letní dovolené. Chystáte se do zahraničí nebo na delší dobu pryč? Nezapemeňts dobře zabezpečit svoje bydlení. Užijte si klidnou dovolenou bez toho, aniž byste museli myslet, jestli se nestanete právě vy obětí vloupání.

Jistě znáte pořekadlo spěchej pomalu. Většinou v případě, když nejvíc spěcháme, způsobíme nějakou komplikaci. Zabouchneme si dveře od bytu a klíče máme uvnitř, zlomíme klíč ve dveřích auta apod.

klíče v zámku 2Řešili jste již v životě zabouchnuté dveře? Pak jistě víte, že je to velmi nepříjemná situace. A to především tehdy, pokud jste vyšli na chodbu bez telefonu a dalších prostředků, jako je oblečení na ven.

Trezorové zabezpečení není záležitostí, kterou si pořizujete každý den. Proto je při jeho pořizování dbát na pečlivý výběr. Je potřeba zohlednit a důsledně promyslet několik hledisek, které budou vybírat ovlivňovat.

klíče zámečnictvíZnáte to, zámečníka snad někdy potřeboval určitě každý. Pokud máte nějaký problém, který je třeba akutně řešit, je velmi důležité, aby byl zámečník schopen dorazit k vám v co nejkratším čase.

Podle názvu řemesla, by se mohlo zdát, že zámečník dělá pouze zámky a nic jiného. Opak je ale pravdou. Zámečník nedělá zdaleka pouze zámky, jako tomu bylo v minulosti. V současné době je zámečnická profese rozšířena o různé zpracování kovů.

trezor oteviraniPotřebujetei koupit bezpečnostní trezor na cennosti a peníze nebo již máte nějaký použitý koupený doma, nejde Vám otevřít otevřít a Vy si nevíte rady?

V místních novinách se denně můžeme dočíst o různých vloupáních a dalších trestných činech. Mnohdy se na širokou veřejnost obrací Policie ČR s prosbou o pomoc.

klíčeČlověk snad od nepaměti má velkou potřebu se chránit. Chrání nejen sebe, ale i svůj majetek a nemovitost. Dnes je již zcela běžný způsob ochrany v podobě bezpečnostních dveří se zámkem nebo nějakým trezorem na cennosti a finanční hotovost.

Letní dovolené jsou v plném proudu. Snad každý se těší na zasloužený odpočinek po stresovém a uspěchaném období, které nás každodenně čeká nejen v práci. Myslete i na svůj návrat z dovolené a mějte dobře zajištěný dům či byt.

bezpečnostni dvereVlastnit majetek není jen tak, to co vám patří, chcete mít vždy zabezpečené, aby se to neztratilo nebo nebylo odcizeno. Prostředky pro zabezpečení nemovitostí zná skoro každý, ale ne vždy je zvoleno zabezpečení správně.

Zvažujete výběr zámku do dveří, ale nejste si jisti, jaký vybrat? Dveře nejen mají estetickou funkci, ale především ochránit vaši rodinu, majetek a domov. Je tedy jasné, že k bezpečnostním dveřím si rozhodně nebudete pořizovat obyčejnou vložku.

Přemýšlíte nad tím, co koupit své rodině jako vhodný vánoční dárek? Máme pro vás skvělý tip. Pořiďte si nové vchodové bezpečnostní dveře. A proč zrovna bezpečnostní?

Není to tak dávno, co jste mohli slyšet o nešťastné události se šťastným koncem v Pardubicích. Jedna maminka a dvě děti. Maminka bezpečně usazuje jedno a poté druhé dítko do auta. Zabouchne dveře a slyší zlověstné „cvak“.

S prvními mrazíky může dojít k mnoha komplikacím, které se týkají vašich zámků, nejen vašich automobilů. Naši zámečníci ze zámečnictví BRNO přijedou za vámi do 30 minut po městě Brně od objednání a ochotně pomohou vyřešit vaši situaci.

Také znáte situaci, kdy hledáte na svém svazku klíčů ten konkrétní. Kolik klíčů na svém svazku máte? Od domu či bytu, garáže, branky, poštovní schránky nebo od zámku od kola?

Máte rozbitý zámek a chcete ho opravit? Bydlíte-li v Brně a okolí, obrátit se můžete na Zámečnictví Brno . Opravy zámků však nejsou jedinou službou, kterou naše zámečnictví provádí.

Mnoho lidí nebere výměnu zámků u vchodových dveří zcela vážně . Jediným okamžikem, kdy lidé přistupují k výměně zámků, je případný pokus o vloupání nebo dokonané vloupání do jejich domova, tím druhým důvodem je ztráta klíčů.

Trezory se dnes již postupně zůstávají součástí stále většího počtu domácností. V některých případech za to mohou legislativní důvody, v některých případech je to však požadavek vlastníků z důvodu ochrany svého majetku.

Nejen před začátkem podzimu, ale také po zimě je potřeba zkontrolovat a řádně ošetřit zámky u vašeho domova a ostatních venkovních prostor. Vlhkost, která byla během zimy zvýšeného, ​​žádnému zámku nesvědčí.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek