NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

cylindrická vložkaCo to je cylindrická vložka? Takový zvláštní název, který není snadno zapamatovatelný. Určitě takovou vložku každý z nás někdy v životě viděl.

generální klíčMáte vlastní podnik a přemýšlíte, jak ho chytře a efektivně zabezpečit? Chcete, aby se do daných prostor dostaly jen oprávněné osoby?

S příchodem nového školního roku se zvyšují statistiky ztracených klíčů. Mnoha z nás se stalo, že marně šmátral po kapsách a hledal své klíče od zamčeného bytu, domu či kanceláře.

klíč v zámkuLetošní zima je dost mírná, ale i když je třeba jen lehce nad nulou, může vám zamrznout zámek u auta či domu.

Rádi byste ochránili sebe a svůj majetek a pořídili si bezpečnostní dveře. Neradi byste ale bourali staré zárubně?

zabouchnuté autoV současné době je pro spoustu z nás vlastnit auto téměř nezbytnost. Jezdíte každý den do práce nebo vozíte děti do školy?

Existuje celá řada ochranných prvků pro naše domovy. Jedno z nich jsou mříže do oken, dveří nebo jiných stavebních otvorů.

Jak už ze statistik vyplívá, ročně dojde až k 4500 vloupáním do bytů či domů. Pokud stále máte ve dveřích obyčejný zámek, je na čase si pořídit kvalitní bezpečnostní zámek, který je certifikovaný.

Potkala vás nemilá životní událost, a sice rozvod, při kterém vypluly na povrch záporné vlastnosti vašeho manžela? Dokonce vám nechce vrátit klíče a vy se obáváte, že vás někdy doma překvapí?

zámečníkChcete si užít klidné Vánoční svátky s rodinou a najednou vás zarazí, že jste si před procházkou vzali novou bundu od Ježíška a klíče máte v té staré.

Snad každý se ve svém životě setkal se situací, kdy potřeboval vyhledat služby zámečníka. Zabouchnuté klíče v zámku, zapomenutá kombinace čísel od trezoru, ztracené klíče nebo vykradený byt.

klíče zámečnictvíPotřebujete urychleně kvalitní služby zámečníka, ale nevíte na koho se obrátit? Máme pro vás skvělé řešení, jste-li přímo z Brna nebo jeho okolí.

Zámečníka ve svém životě potřebuje každý, někdy se stane i tomu nejopatrnějšímu člověku, že zabouchne dveře a klíče zůstanou uvnitř. Co dělat v takovém případě?

trezorPřemýšlíte co svému muži, ženě, tchánovi či tchyni darovat pod stromeček? Co být letos originální a pořídit jim trezor?

Bezpečnostní dveře nebo zámek jsou nezbytností, pokud chcete dokonale zabezpečit sebe a svůj majetek. Ročně se v České Republice stane kolem 10 000 vloupání do bytů a domů.

klíčeNepříjemná situace se stává zpravidla v nejmíň nevhodnou dobu. Ne jinak je tomu i u zabouchnutých dveří.

Jistě jste se občas zamysleli nad tím, jestli máte dostatečně chráněné své cennosti a finanční hotovost. Stále máme ten zastaralý zvyk strkat hotovost do obálek pod koberce, či pod oblečení, ale to je rovnou můžete nechat lupiči u vchodu.

Přijíždíte konečně po dlouhém dni k domu, bytu, autu nebo garáži. Rádi byste si odemkli, proto vložíte klíč do zámku a najednou vám kus klíče zůstane v ruce a zbytek klíče je uvězněný v zámku.

Pokud jste si pořídili trezor, musíte myslet také na to, abyste od něj neztratili klíč nebo nezapomněli číselnou kombinaci unikátního kódu.

Začíná nám přituhovat a za pár týdnů nás čeká opět škrabání námrazy na sklech aut a zamrzlé zámky u aut nebo domů.

Pořídili jste si kvalitní bezpečnostní dveře a teď už vám jen chybí vybrat k nim bezpečnostní zámek, abyste vy a váš majetek byly v dokonalém bezpečí?

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek