NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Zvažujete výběr zámku do dveří, ale nejste si jisti, jaký vybrat? Dveře nejen mají estetickou funkci, ale především ochránit vaši rodinu, majetek a domov. Je tedy jasné, že k bezpečnostním dveřím si rozhodně nebudete pořizovat obyčejnou vložku.

Není to tak dávno, co jste mohli slyšet o nešťastné události se šťastným koncem v Pardubicích. Jedna maminka a dvě děti. Maminka bezpečně usazuje jedno a poté druhé dítko do auta. Zabouchne dveře a slyší zlověstné „cvak“.

Máte krásný domov, ale pořád Vám něco říká, že se v něm necítíte zcela bezpečně? Základem bezpečného domova jsou kvalitní vchodové dveře a v nich bezpečností zámek.

Také znáte situaci, kdy hledáte na svém svazku klíčů ten konkrétní. Kolik klíčů na svém svazku máte? Od domu či bytu, garáže, branky, poštovní schránky nebo od zámku od kola?

Také patříte k těm nešťastníkům, kterým se podařilo alespoň jednou v životě zabouchnout dveře s klíčem uvnitř nebo hůř v zámku uvnitř? Nebojte se, snad každý má s touto situací zkušenost.

Mnoho lidí nebere výměnu zámků u vchodových dveří zcela vážně . Jediným okamžikem, kdy lidé přistupují k výměně zámků, je případný pokus o vloupání nebo dokonané vloupání do jejich domova, tím druhým důvodem je ztráta klíčů.

Přemýšlíte nad koupí nových vchodových dveří a nevíte pro jaké se rozhodnout? Za nás sáhněte rozhodně po bezpečnostních dveřích. Rozdíly jsou znatelné a v budoucnu vám mohou ušetřit nemalé starosti.

Nejen před začátkem podzimu, ale také po zimě je potřeba zkontrolovat a řádně ošetřit zámky u vašeho domova a ostatních venkovních prostor. Vlhkost, která byla během zimy zvýšeného, ​​žádnému zámku nesvědčí.

Určitě jste se s tím někdy setkali. V zimních měsících se může stát, že do zámku od auta, chaty nebo domu zateče voda, která při snížení teploty zmrzne. Co si počít? I taková situace má své řešení.

I v dnešní době moderních aut s centrálním zamykáním dveří a dálkovým ovládáním se může stát, že si zabouchnete klíče v autě a to se vám zamkne.

Pohled na vypáčené, vykopnuté dveře domu, bytu, garáže nebo sklepa jistě nejsou příjemné. Profesionálové však dnes techniky kdy vloupání nemusíte znát hned poznat a poznat až při obhlídce domu.

Panikový zámek najdeme na dveřích, u kterých se vyskytuje v jedné chvíli více lidí. Je to například v obchodních domech, školách, nemocnicích nebo veřejných budovách a jiné.

Trezor je věc, kterou nepořizujeme na jeden rok, proto byste si měli jeho koupi pořádně promyslet a nejlépe probrat s nějakými odborníky, kteří tomu rozumí. Trezor vybíráme podle toho, co do něj chceme ukládat.

Snad každému se v jeho životě podařilo alespoň ztratit klíče od domu či bytu. Marné hledání klíčů v kabelce, v autě nebo po kapsách, ale marně.

Je dobré mít v telefonu uložené číslo na spolehlivého zámečníka, který svou práci vykonává NONSTOP. Nikdy nevíte, kdy se to stane právě vám, že budete potřebovat jeho služby. Zabouchnout si dveře je velmi snadné.

Asi nikdo z nás nechce přijít do svého domu, přijet na chatu, chalupu nebo zahrádku, kde chvíli před námi byl zloděj. Snažíme se zajistit vlastní majetek dostupnými prostředky a jedním z nich je také zámek.

Již nyní se můžete připravit na zimní sezónu, kdy vám snadno zamrzne zámek u auta nebo domu a vy se budete snažit v co nejkratším čase problém vyřešit. Parkujete-li své auto venku, bez přístřešku, je na místě zámky na zimu připravit.

Již první pohled na vchodové dveře dokáže pozorovateli odhalit vkus jejich majitele. Vchodové dveře by měly esteticky působit a být zároveň dostatečně kvalitní a bezpečné.

Panikový zámek slouží pro bezpečné a rychlé otevírání dveří. Nejvíce se nachází v místech, kde se srocuje velké množství lidí, jsou to především obchodní domy, nemocnice, školy, veřejné budovy apod.

Máte velký objekt a nebaví Vás stále hledat klíče? Pak si pořiďte systém generálního klíče. Zámečnictví Brno poskytuje systém generálního a hlavního klíče, které jsou nejčastěji využívány právnickými osobami, jako jsou hotely, bytová družstva, různé společnosti, ubytovny, domovy důchodů, nemocnice a mnoho dalších.

V životě se to stalo alespoň jednou každému z nás. Hledáme v kabelce klíče, ale nemůžeme je najít a hlavně si nemůžeme vzpomenout, kdy jsme je naposledy drželi v ruce.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek