NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Jistě jste se již několikrát strachovali, jestli se někdo cizí nemůže dostat k vám do bytu, protože jste měli pocit, že snadno překoná zámek vstupních dveří.
Po určitých životních událostech je velmi vhodné zámek od bytu vyměnit. Co se musí stát, abyste vyměnili zámky?

Ztráta klíčů

Najednou nemůžete v tašce najít klíče od bytu, nejsou ani doma, ani v práci. Ztracené klíče znamenají nemalé starosti. První, co byste měli udělat, je výměna zámku u dveří. Možná jste klíče ztratili za rohem domu a nějaký vykutálený zvědavec je hned bude chtít vyzkoušet a vy máte o vykradený byt postaráno.

  • Doporučujeme: po ztrátě klíčů vyměnit zámky!

Rozchod partnerů

Pokud jste prožili nepříjemný nebo nenávistný partnerský rozchod, možná je na místě vyměnit zámky u bytu. Ochránite tak sebe a své blízké od nenadálého příchodu bývalého partnera, který se s rozchodem ještě nesmířil a možná má potřebu se mstít. Výměna zámků vás ochrání před nepříjemnou návštěvou.

Zloděj vyloupil vaše příbuzné

Jestliže okradli někoho z vašich blízkých a máte podezření, že byly odcizeny i vaše náhradní klíče a popřípadě i něco, co by mohlo prozradit vaše bydliště, tak s výměnou zámků neváhejte.

Nedostatečné zabezpečení vchodu

Váš nadstandardně vybavený byt chrání jen obyčejný zámek, takže hrozí, že jej překoná i zloděj amatér? Zabraňte zlodějům útočit na vaše dveře a vyměňte staré zámky za nové bezpečné zámky.

Bezpečnostní zámky

Zámečnictví Brno nabízí montáže bepečnostních zámků, které aktivně ochrání vaše obydlí a majetek, protože je nelze překonat tak snadno jako obyčejné zámky. Pokud si pro ochranu vašeho bytu rozhodnete pořídit i bezpečnostní dveře, uděláte pro svoji ochranu maximum.

Zabouchnutí dveří, zamrzlé zámky u auta, montáž bezpečnostních zámků jsou jen některé služby, které Zámečnictví Brno nabízí.

Volejte

a v Brně jsme do 30 minut u vás.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek