NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Předěláváte svůj byt? Stavíte si nový dům? Řešíte momentálně v domě nebo bytě, jaké interiérové dveře zvolíte? Chcete zvolit originální interiérové dveře, ale podle vašich představ jste žádné v obchodě nenašli? Máme pro Vás řešení v podobě interiérových dveří na míru.

Zakázkové truhlářství Anta s.r.o pro Vás zhotoví jakékoliv dveře na míru přesně podle Vašich představ za příznivé ceny. Umíte si Vaši domácnost představit bez interiérových dveří? Myslíte si, že ano? Vnitřní dveře mají spoustu pozitiv. Například chrání před průvanem, hlukem, dodávají pocit soukromí jednotlivých členů domácnosti a v neposlední řadě dodají krásu Vašeho domova.

Materiál použitý na výrobu

Dveře, které naše truhlářství vyrábí, jsou vysoce kvalitní. Interiérové dveře vyráběné na zakázku vyrábíme z masivu nebo pomocí dýhovaných polotovarů.

Námi nabízené dveře, které jsou určené do interiéru, můžete vybírat z kazetových, hladkých nebo s nalepovací lištou.

Vzhled interiérových dveří

Z nabídky našeho truhlářství si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Hladké dveře s povrchovou úpravou ve vysokém lesku spolu se zárubní z exotických dřevin osloví každou domácnost.

Kování u interiérových dveří

Pokud zvolíte luxusní provedení, pak Vám vnitřní dveře osadíme bezfalcovým kováním. Bezfalcové kování je v dnešní době velice vyhledávaným kováním pro svůj elegantní a nenápadný vzhled.

Zárubně interiérových dveří

Interiérové dveře dodává naše truhlářství Anta,s.r.o včetně obložkových zárubní. Pokud máte netypickou tloušťku zdí, nemusíte se obávat, naše truhlářství se přizpůsobí každé tloušťce zdi. Zvolte si obložkové zárubně a dodejte svému interiéru opravdu elegantní a vkusný vzhled.

Interiérové posuvné dveře

Nemůžete si dovolit díky prostorům klasické dveře? Vyrobíme pro Vás na míru i posuvné dveře, které převážně usazujeme do posuvných pouzder, která jsou skrytá ve zdi.

Oslovil Vás tento článek a chcete se domluvit na výrobě dveří? Máte nějaké další otázky k výrobě interiérových dveří? Neváhejte nás kontaktovat, vše s Vámi rádi probereme.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek