NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

V momentě, kdy vám zamrzne zámek u auta, vám pravděpodobně zamrzne i úsměv na rtech. Ale nezoufejte, máme pro vás tipy, jak tuto šlamastyku vyřešit. Problémy se zámky řeší Zámečnictví Brno.

Rozmrazovač

Po letech zkušeností to vypadá, že jedině rozmrazovač skutečně funguje. Chemický rozmrazovač stačí vstříknout do zámku, chvíli počkat a máte vyhráno. Pokud zámek stále nepovoluje, je potřeba postup zopakovat.

Někdo doporučuje při velkých mrazech vstřikovat rozmrazovač do zámku preventivně, třeba jedenkrát týdně. K těmto účelům se prodávají i jiné spreje, které zamezují zamrzání zámku. Pro konkrétní použití u vašeho vozu je potřeba se poradit s odborníky.

Důležitá poznámka: rozmrazovač patří do kapsy ne do auta. V autě vám k ničemu neposlouží.

Nahřívání klíčku

Kdo má vůz staršího data a otevírá ho mechanickým klíčkem bez čipu, může zkusit nahřívání klíčku. Použijte například zapalovač, podržte jej chvíli pod klíčkem a poté vsuňte klíček do zámku. Musíte jej nechat chvíli bez hnutí, aby se teplo přeneslo a potom opatrně zkusit pootočit. Jestliže to nejde, nezabírejte silou, mohli byste klíček zlomit. Opakujte nahřívání do té doby, než zámek povolí.

Nedobytný zámek

Jestliže jste už vyzkoušeli všechno a stále se do vozu nemůžete dostat, doporučujeme volat zámečníka.

Zámečnictví Brno je vám plně k dipozici 7 dní v týdnu, v Brně jsme u vás do 30 minut a pomůžeme vám s nouzovým otevřením všech zámků.

Volejte

a otevřeme pro vás všechny dveře!

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek