NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Není to tak dávno, co jste mohli slyšet o nešťastné události se šťastným koncem v Pardubicích. Jedna maminka a dvě děti. Maminka bezpečně usazuje jedno a poté druhé dítko do auta. Zabouchne dveře a slyší zlověstné „cvak“.

Auto se v letním parném dni zamklo, starší z dítek si hrálo s klíčky a vymáčklo zamknutí. V tu chvíli prožívala maminka nejhorší chvíle v životě. Teplota v autě se v letních dnech dokáže během chvíle vyšplhat k nesnesitelným hodnotám a jde tedy o minuty.

V tomto případě však přišlo štěstí v neštěstí, kdy kolem projížděla hlídka městských strážníků. Ti se pokusili dveře otevřít, ale to bylo neoblomné. Proto zavolali kolegy zámečníky z Pardubic. Ti během pár chvil auto odemkli a vysvobodili děti z horkého vězení.

A co na tuto situaci říkáme my?

Věřte nebo ne. Případy, kdy auto zamknou děti, nebo se zamknou z technických důvodů samo, jsou stovky do roka. V létě je to o to horší, že se teploty mohou vyšplhat k nesnesitelným především pro malé děti nebo domácí mazlíčky.

Jak pokud se dostanete do podobné situace?

V případě, že se vám stane něco podobného, ​​pak neváhejte kontaktovat naše Zámečnictví Brno . Nesnažte se otevřít dveře automobilu svépomocí, například drátem. Neprofesionální manipulace by vám tento nástroj mohl poškodit. Dveře vašeho auta otevřeme do několika minut aniž bychom poškodili.

Také se nepokoušejte rozbít jedno z oken. Může to vyjít mnohem dráž než dojezd našich zámečníků. V případě, že se jedná a nový stav a vy okno otevřít musíte vybrat jednou z oken na zadních dveřích. Ne však ta malá trojúhelníková. Ta jsou paradoxně jedna z nejdražších.

Jaké provádíme další zámečnické práce

Našim zákazníkům zajišťujeme veškeré zámečnické práce od otevírání zabouchnutých dveří až po bezpečné otevření automobilu. Jsme profesionální tým zámečníků s mnohaletými zkušenostmi. Prioritou je pro nás spokojený zákazník.

    • Montáže a opravy

Opravujeme a vyměňujeme zámky různých druhů a tipů. Montujeme bezpečnostní zámky a dveře. Vyrábíme mříže pro různé využití. Pro veřejné budovy nebo různé firmy montujeme panikové zámky a systém generálního klíče.

    • Nouzové otevírání zámků

Pomáháme v různých životních situacích otevírat zámky od bytů, domů, trezorů nebo právě automobilů. Opravujeme a vyměňujeme zámky po vloupání.

V nouzi poznáš přítele a je dobře znát i svého zámečníka

V případě potřeby za vámi přijedeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kontaktujte nás po Brně přijedeme do 30 minut.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek