NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Také znáte situaci, kdy hledáte na svém svazku klíčů ten konkrétní. Kolik klíčů na svém svazku máte? Od domu či bytu, garáže, branky, poštovní schránky nebo od zámku od kola?

Jejich opravdu hodně že. Jak zjednodušit hledání a usnadnit vám přístup do vašeho domova?

Zjednodušení a zrychlení přístupu

Naše spěchaná doba přináší mnoho usnadnění, které jsou prospěšné. Zjednodušit a usnadnit si přístup do vašeho domu můžete i vy. Uzamykací systémy, které každodenně používáme, jsou nedílnou součástí našich životů.

Kolik myslíte, že obsahuje průměrný svazek klíčů?

Průměrný svazek obsahuje 6 až 8 různých klíčů. Klasickým případem je rodinný dům. Zde je použití hned několika klíčových fotografií. Každý den použijete hned několik klíčů, aniž byste si tento fakt potvrdili. Ráno zamknete hlavní dveře, poté odemknete a zamknete garáž, případně zamknete branku.

Kdo by si nechtěl od těžkých klíčů vynutit. Řešení je poměrně snadné a jednoduché.

Jeden klíč

Tento účel dokonale plní centrální zamykací systém , respektive systém hlavního a generálního klíče . Tento systém je využíván především ve středních a velkých firmách. Lze jej však upravit k individuálním potřebám vašeho domova.

K otevření a zamčení vchodových dveří, garáže, poštovní schránky či branky a dalších zámků není nutné více než 1 klíče. Ani v případě vízových zámků nebo zámku na popelnici není problém vytvořit centrální klíč. Z 6 až 8 klíčů se vám tak menší počet na 1 až 2.

Volte především certifikovaný systém

Bezpečný a kvalitní centrální systém je především certifikovaný . Instalující firma se tak prokáže certifikátem bezpečnostní třídy a certifikátu NBÚ. Ideální bezpečnostní úroveň je 3. nebo 4. bezpečnostní třída. Další výhodou centrálního systému je jeho právní neboli patentová ochrana profilu klíče. Tak je zajištěna bezpečnost a nelze duplikovat klíče bez oprávnění. Kopii klíče tedy lze vytvořit pouze s předložením daného certifikátu, ke konkrétnímu klíči.

Ulehčete i vaši tašce nebo kapse

Nejen systém centrálního klíče, ale mnoho dalších zámečnických služeb zajišťuje Zámečnictví Brno. Naše služby poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kontaktujte nás po Brně přijedeme do 30 minut.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek