NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Panikový zámek najdeme na dveřích, u kterých se vyskytuje v jedné chvíli více lidí. Je to například v obchodních domech, školách, nemocnicích nebo veřejných budovách a jiné.

Tyto zámky poskytují bezpečně a rychlé otevírání dveří. Jejich využití je především u dveří, které je nutné rychle otevřít v případě nouze a opustit daný prostor.

Jak panikový zámek funguje?

V případě nouze nebo potřeby jednoduše stisknete kliku nebo panikovou brzdu, dveře se poté odemknou a po zatlačení otevřou. Není potřeba mít u sebe klíč, kterým by se zámek musel odemykat. Dveře se jednoduše odemknou samy.

Panikové zámky jsou uzpůsobeny také proti vloupání. Je možné je nainstalovat do nových i starých dřevěných, dveří kovových nebo hliníkových. V posledních několika letech se s panikovým zámkem můžete setkat také u novostaveb rodinných domů. Některé již zmíněné budovy nemohou bez panikového zámku projít kolaudací.

Panikové zámky jsou speciální v tom, že je možné rychle a bezpečně otevřít. Ovládání takových dveří je opravdu snadné a zvládne to každý. Dveře s panikovým zámkem je možné otevřít pouze ve směru úniku. Důvodem je bezpečnost osob nacházejících se uvnitř budovy. Nikdo není tak nemůže ohrozit z venku. Po opětovném zavření dveří se panikový zámek opět zamkne.

Výběr panikových zámků

    • Horizontální tyč

Horizontální tyč se používá u dvoukřídlých dveří. Vybírat můžeme z jednobodového nebo bezpečnějšího pětibodového provedení.

    • Zadlabávací panikový zámek

Dveře, mají zadlabávací zámek jednoduše otevřete z vnitřní strany, které kliky. Tento typ zámku je jednobodový.

Zámečnictví Brno vám pomůže s výběrem i montáží

Naši zkušení zámečníci vám pomohou s výběrem i instalací panikových i dalších zámků. Našim klientům poskytujeme širokou nabídku zámečnických služeb. K těm samozřejmě patří otevírání zabouchnutých dveří , nouzové otevírání trezorů, opravy dveří a výměny zámků po vloupání, výměna, kopie, výroba nebo oprava zámků, montáž bezpečnostních dveří a zámků a mnoho.

Po vašem zavolání přijedeme po Brně do 30 minut. Do okolí Brna vyjedeme dle domluvy po zavolání. Naše práce je vždy šetrná, ale efektivní.

Ke svým klientům vyjíždíme NONSTOP 24 hodin denně , 7 dní v týdnu.

V případě potíží s vašimi dveřmi, zámky, či trezory nás neváhejte kontaktovat .

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek