NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Snad každému se v jeho životě podařilo alespoň ztratit klíče od domu či bytu. Marné hledání klíčů v kabelce, v autě nebo po kapsách, ale marně.

Buď propadnete panice a budete zmateně pobíhat po okolí a své klíče hledat, nebo zachovat chladnou hlavu a zavolat svého zámečníka.

Existují statistiky, které, že během začátku školního roku dojde k navýšení ztrát klíčů, protože jsou děti stále ještě myšlenkami na prázdniny. V roce se naopak ztráty průběhu klíčového snížení.

Máme pro vás několik vhodných rad, co dělat v případě ztráty vašich klíčů.

Zachovejte chladnou hlavu

Nepanikařte a zbytečně se nestresujte. Nejprve se pokuste vzpomenout si, kde jste své klíče viděli naposledy. V autě, kabelce nebo doma na věšáku? Pořádně se podívejte znovu, zda je někde nevidíte, prohlédněte si svou kabelku, kapsy, automobil. Je to, že je najdete.

poctivost nejdál dojdeš

Hledání ztracených klíčů je u konce. Je stále možné, že je někdo najde a pokud je to poctivá duše, pak se vám vrátí, případně je můžete zkusit poptat v místních ztrátách a nálezech. Poctivých lidí je stále hodně. Pokud vám však klíče někdo odcizil je kabelkou, pak rozhodně pospíchejte na nejbližší policii, kde vše nahlaste.

Vyčerpali jste všechny možnosti? Pak zavolejte zámečníka.

Už jste využili všechny možnosti hledání svých ztracených klíčů? Nemáte poblíž nikoho z rodiny, kdo by vám mohl dům či byt otevřít? V takovém případě je vhodný čas zavolat svého zámečníka . Kvalitní a spolehlivý zámečník vždy postupuje na s maximální opatrností, tak aby nedošlo k porušení zámkové vložky. To pro případ, že by se klíče ještě našly.

Výměna staré vložky za novou

Ať už jste klíče ztratili, nebo vám je někdo ukradl, zámečník vám rozhodně doporučí výměnu staré vložky za novou . Tento krok je rozhodně na místě, protože tak ochráníte sebe a své blízké stejně jako svůj majetek před nechtěnou návštěvou. Mohlo by se také stát, že pokud vložku nevyměníte, přijdete domů a váš domov bude vykraden, ale zámek neporušený. Pojišťovna se v takovém případě může zachovat jedině tak, že případné pojistné plnění nebude vyplaceno.

Ztratili jste klíče v Brně a jeho okolí a potřebujete zámečníka?

Poskytujeme kvalitní a spolehlivé zámečnické služby. Zámečnictví BRNO je zde pro vás NONSTOP 24 hodin denně . Dokážeme k vám přijet do 30 minut po městě Brně. Nejrychlejší způsob, jak nás kontaktovat je telefonicky na čísle 777 818 339 . Případně nás můžete  kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek