NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Máte velký objekt a nebaví Vás stále hledat klíče? Pak si pořiďte systém generálního klíče. Zámečnictví Brno poskytuje systém generálního a hlavního klíče, které jsou nejčastěji využívány právnickými osobami, jako jsou hotely, bytová družstva, různé společnosti, ubytovny, domovy důchodů, nemocnice a mnoho dalších.

CO JE GENERÁLNÍ KLÍČ?

Systém generálního a hlavního klíče, nebo-li SGHK, je založen na jednoduchém principu. Administrátor, tedy zodpovědná osoba za bezpečí v konkrétním objektu, má možnost přidělovat různé přístupové priority do konkrétních částí objektu. Jedná se tedy o takzvaný hlavní klíč, který otevře všechny dveře konkrétní kategorie podle předem stanovených pravidel.

Generální klíč systému dokáže odemknout komplet všechny zámky objektu. Nejčastěji používá ředitel, manažer, majitel společnosti nebo osoba tímto pověřená. Generální klíč má zpravidla také bezpečnostní agentura, která má dohled nad objektem.

Systém generálního klíče se obvykle využívá ve veřejných a soukromých institucích, firmách, školách a podobných institucích, kde je potřeba určit pomocí konkrétních pravidel přístupu do jednotlivých míst v objektu.

Hlavní klíč

Neodmyslitelnou součástí generálního klíče je klíč hlavní. Ten dokáže odemknout dveře v předem určené části budovy. Například jedno patro, určité kanceláře a např. místnost s IT vybavením a podobně. Práva hlavního klíče dostane určí jeho nadřízený.

Skupinový klíč

Otevře pouze danou skupinu dveří.

Vlastní klíč

Tento klíč otevře pouze jedny konkrétní dveře.

PROČ VYBAVIT OBJEKT SGHK?

Důvodů je hned několik proč si pořídit generální klíč do vašeho objektu:

  • Zajistíte jeho bezpečnost a omezíte přístup neoprávněným osobám
  • Kompetentní osoby mají přístup do vámi určených míst
  • Zredukujete počet klíčů
  • Spoří váš čas av případě nenadálých situací také zdraví a případně životy vás i vašich kolegů a zaměstnanců

Potřebujete pro svůj objekt systém generálního klíče?

Kontaktujte nás , naše zámečnictví Brno vám pomůže s výběrem a instalací systému generálního klíče a po telefonické domluvě za vámi přijedeme 24 hodin 7 dní v týdnu .

Po Brně u vás budeme do 30 minut, ostatní lokality dle dojezdové vzdálenosti a dopravní situace.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek