NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Máte krásný domov, ale pořád Vám něco říká, že se v něm necítíte zcela bezpečně? Základem bezpečného domova jsou kvalitní vchodové dveře a v nich bezpečností zámek.

Základem je výběr správného bezpečnostního zámku

Při výběru bezpečnostního zámku se obracejte pouze na certifikované odborníky, kteří vám poradí nejen s výběrem, ale zámek vám také namontují. Doporučujeme také podívat se na historii obchodníka a jeho recenze, které odhalí přístup k zákazníkovi, ale také jeho pracovní zkušenosti.

Nakupujte bezpečnostní zámek pouze s certifikátem dle normy ČSN P ENV 1627 nebo dle Národního bezpečnostního úřadu. Na trhu existují 4 bezpečnostní třídy. Platí zde přímá úměra – tedy čím vyšší třída, tím vyšší bezpečnost zámku.

Doporučujeme spolehnout se na zkušenosti vašeho zámečníka, který pozná jaký zámek a bezpečnostní třídu pro vás vybrat. Ne vždy musí platit, že právě pro vás bude ten nejdražší zámek tím nejlepším řešením.

Co ovlivňuje výběr zámku?

Pří výběru bezpečnostního zámku je vhodné znát, zda máte pravé či levé dveře, tedy zda máte panty vpravo nebo vlevo. Další důležitou informací je rozteč, tedy vzdálenost mezi středem otvoru pro cylindrickou vložku a středem kliky. Podstatné jsou také informace o hloubce zádlabu, výška a šířka čela.

Pro větší pocit bezpečí si můžete pořídit zámku více, které můžete otevírat jedním universálním klíčem. Nebudete tak muset nosit celý svazek klíčů. Vybírat také můžete ze zámků rozvorných, kdy jedním otočením se na několika místech dveře zamknou nebo odemknout.

Jaké další služby nabízí Zámečnictví Brno

Naše zámečnictví svým klientům poskytuje širokou ucelenou nabídku služeb. Vybírat můžete z:

  • Otevření zabouchnutých dveří
  • Prodej a montáž bezpečnostních zámků a dveří
  • Otevření zamčeného auta
  • Prodej a montáž generálního, hlavního a skupinového klíče
  • Otevírání trezorů
  • a mnoho dalších

Zámečnictví Brno je tu nonstop pro váš klid a bezpečný spánek

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme, poradíme a navíc k vám přijedeme 24/7. Po Brně jsme u vás do 30 minut.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek