NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Přemýšlíte nad koupí nových vchodových dveří a nevíte pro jaké se rozhodnout? Za nás sáhněte rozhodně po bezpečnostních dveřích. Rozdíly jsou znatelné a v budoucnu vám mohou ušetřit nemalé starosti.

 

Klasické dveře snadno zvládne otevřít i začínající zloděj, jednoduše se rozbijí, prokopnou a jako bezpečnostní bariéra je zcela minimální.

Bezpečnostní dveře mají různé atributy, které práci zlodějům značně znepříjemňují. Překonat bezpečnostní dveře je totiž poměrně složité, stejně jako je rozbít. Skvěle také slouží jako protihluková bariéra před zvuky zvenčí.

Klasické dveře

Běžné materiály, ze kterých mohou být vyrobeny klasické dveře, jsou například hliník, PVC, dřevo nebo dřevotříska. Každý z těchto materiálů má konkrétní vlastnosti, kvůli kterým si je zákazníci vybírají. Jedním z hlavních faktorů je design dveří, ten u mnoha zákazníků hraje stěžejní roli.

Klasické dveře se nejčastěji využívají jako interiérové. V případě, že si je zvolíte jako hlavní vchodové dveře žádným způsobem nezvyšují bezpečnost vaší domácnosti, ani celého objektu. Dostat se přes takové dveře není nijak složité.

Bezpečnostní dveře

Rozdílně na tom jsou dveře bezpečnostní. Ty jsou vyrobeny z materiálů a obohaceny o doplňky, které nepřekoná ani zkušený zloděj. Jaké bezpečností prvky a konstrukce nabízí kvalitní bezpečnostní dveře?

    • Bezpečnostní prvky

Hlavním bezpečnostním prvkem je bezpečnostní zámek. Ten spolehlivě ovládá celou konstrukci dveří. K zcela klíčovým prvkům také patří bezpečnostní zárubeň, panoramatický průzorník neboli kukátko a bezpečnostní řetízek. Všechny tyto prvky zvyšují bezpečnostní stupeň vašich dveří.

    • Další výhody bezpečnostních dveří

Bezpečnostní dveře mají konstrukci, která dokonale odolává hluku, má delší ochranu před požárem a také několik jistících bodů proti vypáčení nebo vykopnutí dveří. Konstrukce bezpečnostních dveří má navíc rozvorový systém s kovovými čepy, zapadajícími do zárubně.

Už víte, které dveře jsou ty pravé pro vás?

Neustálí souboj klasických s těmi bezpečnostními v posledních letech vyhrávají právě ty bezpečnostní. Vyhrávají především díky svým vlastnostem. Chcete si pořídit nové bezpečnostní dveře a nechat si je namontovat profesionály? Obraťte se na Zámečnictví Brno a nechte si poradit odborníky.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek