NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Je dobré mít v telefonu uložené číslo na spolehlivého zámečníka, který svou práci vykonává NONSTOP. Nikdy nevíte, kdy se to stane právě vám, že budete potřebovat jeho služby. Zabouchnout si dveře je velmi snadné.

A už můžete vytáčet jeho číslo. Kde ale takového kvalitního zámečníka najít? Máme pro vás ideálního adepta, a tím je Petr Kodýs, který provozuje zámečnictví v Brně. Má spoustu spokojených zákazníků, tak se stačí k nim přidat. Pracuje 7 dní v týdnu, i ve svátky, i v neděli. Nabízí svým klientům široké portfolio zámečnických služeb. Rádi vám některé představíme.

Nabídka služeb

    • Montáž bezpečnostních dveří a zámků

Na prvním místě je jistě pro každého z nás zabezpečení domácnosti proti případným zlodějům. Rádi vám pomůžeme vybrat kvalitní bezpečnostní dveře, společně s bezpečnostním zámkem, který zesílí míru zabezpečení. V nabídce naleznete dveře BEDEX, které jsou jednička na trhu a bezpečnostní zámky GUARD, FAB, HOBES A RICHTER a jiné. Profesionálně vám jej přijedeme nainstalovat.

    • Zabouchnuté dveře

Myslíte na něco jiného a bezmyšlenkovitě odejdete ze svého domu bez klíčů a zavřete dveře. To se může stát každému, proto jsme tady my, abychom přijeli a s opatrností dveře otevřeli. I zlomený klíč v zámku pro nás není žádný problém.

    • Generální, hlavní a skupinový klíč

Jedná se o speciální služby, které využívají většinou firmy, aby mohli umožnit přístupy do daných místností ve společnosti jen některým zaměstnancům. Správcem těchto klíčů je pověřená osoba ve firmě, například ředitel, vedoucí, recepční apod.

    • Panikový zámek

Panikový zámek je využíván v prostorách, kde je zapotřebí urychleně otevřít dveře, jedná se například o nemocniční prostory, nouzové východy, školy nebo veřejné budovy. Využívá se všude tam, kde se srocuje velké množství lidí. Někde musí být panikový zámek i povinný, jinak by bez toho daný objekt nemohl být zkolaudován.

    • Zapomenutý pin od trezoru

Nemůžete si vzpomenout na pin k trezoru nebo jste někde ztratili klíč? Nepropadejte panice a volejte svého zámečníka, který přijede k vám, trezor bez poškození otevře a společně vymyslíte nový bezpečnostní pin.

Zámečnictví BRNO

Máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit s výběrem bezpečnostních dveří či trezoru? Neváhejte nás kontaktovat.. Pro své zákazníky jsme tu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek