NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Již nyní se můžete připravit na zimní sezónu, kdy vám snadno zamrzne zámek u auta nebo domu a vy se budete snažit v co nejkratším čase problém vyřešit. Parkujete-li své auto venku, bez přístřešku, je na místě zámky na zimu připravit.

Pokud bude večer mrholit a v noci mrznout, tak stékající voda v zámku vám může zamrznout opravdu rychle a problém je na světě. Ráno se nedostanete do auta a přijdete pozdě do práce nebo s dětmi do školy. Na internetu se dozvíte spoustu rad a typů, jak na zamrzlý zámek. Jak tedy řešit zamrzlý zámek vám rádi poradíme i my v následujícím článku.

Jak na zamrzlý zámek?

    • Teplo pomáhá

I když nejste zrovna vášnivý kuřák, vyplatí se mít u sebe, nebo alespoň někde poblíž sirky nebo zapalovač. Klíč od auta nebo domu můžete chvilku nad zapáleným ohněm podržet, on se nahřeje a teplo pronikne i do zamrzlého zámku. Postačí ho jen opatrně zasunout do zámku, klidně s ním otočit nebo nahřátí opakovat, dokud zámek nepovolí a klíč vás nepustí. Teplo se rovnoměrně přenese z kovového klíče do zámku, který následně rozmrzne.

    • Rozmrazovač zámků ve spreji

Máme pro vás další možnost, a tím je rozmrazovač zámků, který zakoupíte na benzinkách, v každých autodoplňkách apod. Je to velmi snadné, stačí stříknout rozmrazovač přímo do zámkové vložky, chvilku počkat, až směs začne působit a zámek rozmrzne. Musíte být trpělivý, ale po chvíli se vám jistě podaří dostat se dovnitř. Doporučujeme, mít rozmrazovač zámků doma nebo v kůlně, rozhodně ne ve vozu, kde by vám byl k ničemu.

    • Zalepit zámky

Pokud i v chladných měsících udržujete své auto zářivě čisté a navštěvujete pravidelně myčku, máme pro vás super tip. Zkuste zámek, aby nezamrzl, když do něj nateče voda v myčce, zalepit pevnou páskou.

    • Prevence především

Předcházet zamrznutí u auta nebo domu je celkem snadné. Co je mastné, to nezmrzne, takže stačí před každou zimou všechny zámky promazat speciálním olejem a zamrznutí zámků nemají šanci.

Zamrzlý zámek a jiné služby

Pokud vám žádná rada nezabrala, nemusíte se bát kontaktovat svého zámečníka. Pokud sháníte spolehlivého zámečníka, za přijatelné ceny, je tu pro vás zámečnictví Brno. Jsme zde pro vás NONSTOP 24 hodin denně 7 dní v týdnu a nabízíme různé zámečnické služby. Od otevírání zabouchnutých dveří, přes výměnu nebo kopii zámků, po systémy generálního klíče. Je toho opravdu mnoho. Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek