NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Chcete se spolehnout na kvalitního zámečníka, který nabízí své služby za přijatelné ceny? Máme pro vás skvělý tip a tím je zámečnictví BRNO, ve kterém pracují jen ti nejspolehlivější zámečníci, kteří přijedou přímo k vašemu problému do 30 minut po městě Brně od objednání.

Naší nejčastější zámečnickou službou, kterou vykonáváme, je otevírání zabouchnutých dveří, ale k běžným výjezdům také patří oprava dveří a zámků po vloupání nebo odemykání aut s klíčem uvnitř, apod. Nabízíme toho mnohem více, přesvědčte se o našich vynikajících službách.

Poskytované služby

V naší nabídce naleznete rozsáhlé služby. Naší prioritou je spokojenost zákazníků, kteří k nám znovu zavítají se svým problémem. Snažíme se pracovat v co nejkratším čase, ale přesto šetrně. Kontaktujte naše zámečnictví BRNO, jsme zde pro vás NONSTOP 24 hodin denně.

    • Otevírání zabouchnutých dveří

Stává se to velmi často, minimálně jednou za život každému z nás. Zabouchnuté dveře. Vyběhneme kvapem z domu a zapomeneme si vzít klíče, není jiná možnost, než zavolat svého zámečníka, který vaše dveře s opatrností a v krátkém čase otevře.

    • Montáž bezpečnostních dveří a zámků

Bezpečí je pro každého z nás na prvním místě. Nabízíme svým zákazníkům kvalitní a spolehlivé bezpečnostní dveře značky BEDEX. Rádi vám pomůžeme s výběrem i bezpečnostního zámku, který k bezpečnostním dveřím neodmyslitelně patří. Můžete si vybrat ze zámků známých značek Fab, Assa abloy, Guard, Rostex, Mul–T–Lock, Hobes a Richter.

    • Otevírání trezorů

Svým zákazníkům poskytujeme též nouzové otevírání trezorů. Zapomenout kód pro otevření nebo ztratit klíče od trezoru může každý z nás. S šetrností se do trezoru dostaneme a pomůžeme vám zadat pin nový. Rádi vám pomůžeme i s výběrem a montáží nového trezoru od značky T-SAFE.

    • Generální, skupinový a hlavní klíč

Pro firmy nabízíme inteligentní řešení. Můžete si určit, komu umožníte přístup do určitých místností. Může to být skupina osob nebo celé oddělení ve firmě. Správcem klíče bývá většinou vedoucí, ředitel, velitel hasičů, recepční, apod.

Potřebujete svého zámečníka v Brně?

Zámečnictví BRNO je zde pro své zákazníky 7 dní v týdnu NONSTOP, přijedeme k vám do 30 min od objednání a pomůžeme s vašim problémem. Na prvním místě je pro nás spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Neváhejte se na nás obrátit.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek