NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

V našem i vašem žebříčku priorit je na předních pozicí bezpečný domov. Na českém trhu je nespočet způsobů, jak dokonale zabezpečit domov. Rádi vám představíme ty nejúčinnější metody, která vás ochrání od případných zlodějů.

Zámečnictví Brno vám dokáže splnit veškeré vaše požadavky na ochranu vás i vašeho majetku. V naší rozsáhlé nabídce si může každý klient vybrat z bezpečnostních prvků a služeb, které zrovna jemu budou nejvíce vyhovovat. Například bezpečnostní dveře společně s bezpečnostním zámkem dokáží několikanásobně snížit riziko vloupání. Zloděj, pokud si bude moci vybrat bezpečnostní vchodové dveře nebo obyčejné, tak si určitě vybere ty obyčejné, protože je velmi snadné se přes ně dostat dovnitř.

    • Bezpečnostní dveře

Naši profesionální zámečníci vám dokáží vždy poradit s výběrem bezpečnostních dveří. Máme mnoho let zkušeností s kvalitní značkou BEDEX. Pokud si vyberete kvalitní bezpečnostní dveře, můžete si ušetřit mnoho trápení, které vzniká při loupeži. Bezpečnostní dveře BEDEX dokáží ochránit vás i váš majetek, ale splňují toho mnohem více, například i protipožární nebo protihlukovou ochranu. Kontaktujte Zámečnictví Brno a nechte si poradit od profesionálů.

    • Bezpečnostní zámek

Ruku v ruce s bezpečnostními dveřmi jde i bezpečnostní zámek, který zvýší vaše zabezpečení. Zámky se řídí podle certifikace do 6 bezpečnostních tříd. Rozhodují testy odolnosti proti různým způsobům, které jsou použity při vloupání. Doporučujeme bezpečnostní zámek třídy 3 a 4, které jsou ideální do bytů, rodinných domů, pro vstupy do objektů, které potřebují ochranu. Bezpečnostní klíče s bezpečnostní kartou jsou vhodné pro zájemce o naprostou ochranu.

    • Výroba mříží na okna a dveře

Zámečnictví Brno zprostředkuje i výrobu a instalací mříží na okna či dveře od prověřené firmy krocil.cz. Mříže si přijedeme zaměřit, jsou vyráběny na zakázku přesně na míru daného otvoru. Vnitřní strana je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná a stálá. Venkovní mříže je vhodné před vypalovanou barvou pozinkovat, aby vám vydržela po desetiletí.

Dopřejte si ochranu

Nikdy nevíte, kdo se vás rozhodne navštívit, když zrovna nejste doma. Proto nás neváhejte kontaktovat. Jsme zde pro vás NONSTOP 24 hodin denně. Dojedeme po městě Brně do 30 minut od zavolání.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek