NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Ročně dojde k několika tisícům vyloupení domácností. Chcete předejít psychickému traumatu z loupeže vašeho bytu či domu? Pak si co nejdříve pořiďte bezpečnostní zámek. Zloděj dokáže otevřít klasický zámek během několika vteřin.

Proč se trápit a řešit vyloupení vaší domácnosti, když řešení je tak jednoduché? Spoustu lupičů odradí fakt, že stojí před bezpečnostními dveřmi a bezpečnostním zámkem.
Dalším důležitým faktem je, abyste zámky při každém opuštění domu zamkli. Nezamčený bezpečnostní zámek neplní svou funkci, nezapomínejte na to tedy.

Bezpečnostní zámky a dveře

Jste-li z Brna a okolí, navštivte Zámečnictví Brno. Zdarma a velmi ochotně vám zkušení zámečníci pomohou s výběrem těch správných bezpečnostních dveří spolu se zámkem.
Zámečnictví Brno nabízí kvalitní bezpečnostní dveře značky BEDEX, které jsou i cenově přijatelné. Zámky můžete vybírat ze značek Fab, Assa abloy, Guard, Rostex, Mul–T–Lock, Hobes a Richter.

Jak správně zvolit bezpečnostní dveře a zámky?

Vždy je důležité se dívat na parametry dveří. Těmi nejdůležitějšími jsou:

  • Protipožární bezpečnost
  • Bezpečnost
  • Protihluková odolnost
  • a další

Nemáte-li zkušenosti, nechte si s výběrem opravdu poradit. Jde o poměrně velkou investici a o vaše bezpečí, proto je důležité nešlápnout vedle.

Pro docílení opravdového bezpečí je žádoucí doplnit bezpečnostní dveře o bezpečnostní kování, zárubeň, řetízek, kukátko apod.

Nepodceňujte své bezpečí a jednejte

Po telefonické domluvě si domluvíme schůzku a probereme možnosti bezpečnostních dveří. Vždy svým zákazníkům najdeme optimální řešení pro jejich bezpečnost. Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 818 339 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu.

 
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek