NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Máte u svých vstupních dveří stále klasický zámek a uvažujete o koupi bezpečnostního zámku, protože jste se doslechli, že vaše sousedy vykradli? Nečekejte na nic a nákup bezpečnostního zámku neodkládejte.
Není nic jednoduššího pro zloděje, než si otevřít klasický zámek a budete se divit, ale tento zámek si zloděj otevře, aniž by vám cokoliv poškodil. A chcete vědět jak?

Existuje několik způsobů, jak se zloděj dokáže vloupat do vaší domácnosti. Zloději jsou čím dál vynalézavější a jejich drzost nezná hranic. Nepodceňujte své bezpečí a investujte do vašeho bezpečí. Bezpečnostní zámek vám přidá na klidu.

Jak se k vám může dostat zloděj?

Nemyslete si, že když při příchodu domů nemáte poškozené dveře, že se vás loupež netýká. Šikovný zloděj si v dnešní době dokáže otevřít dveře a dokonce za sebou i zamknout. A ptáte se jak?

Dříve používali zloději šperháky, páčidla, sady paklíčů a další různé mechanické pomůcky, dnes jsou ale daleko modernější nástroje. Například tzv. odemykací pistole. Díky této pistoli se při laboratorních výsledcích dostal "lupič" do 6 nezabezpečených zámků během jedné minuty.
Dále existují vyklepávací klíče, které dovolí zlodějovi za sebou i zamknout.
Nikdy také nezapomeňte dobře zavírat okna, a to bez ohledu na to, v jakém patře bydlíte. Vloupat se oknem je stále běžná metoda vykrádání domácností.

Stále častěji se potýkáme s loupeží během spánku. No představte si, že spíte a kolem vás a vašich dětí chodí lupič a vykrádá vás. To je přeci šílená představa. Ne nadarmo vás vyzýváme ke koupi bezpečnostního zámku.

Bezpečnostní zámek

Při nákupu bezpečnostního zámku vždy požadujte výrobkový certifikát. Pro bezpečí sáhněte po zámku alespoň s třetí bezpečnostní třídou.

Zámečnictví Brno prodává a montuje zámky osvědčených značek jako jsou Fab, Assa abloy, Guard, Rostex, Mul–T–Lock, Hobes a Richter. Zdvojnásobte bezpečí a nechcte si namontovat bezpečnostní zámek včetně bezpečnostních dveří, zkrátka eliminujte možnost krádeže u sebe doma.

 
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek