NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Trezor není zrovna zboží, které kupujete každý den. Proto je při jeho výběru důležité zamyslet se nad několika faktory, které výběr budou jistě ovlivňovat. Na českém trhu existuje celá řada českých i zahraničních trezorů a jejich výrobců a prodejců. Je tedy poněkud složité bez předchozích zkušeností vybrat ten správný trezor přímo pro vás. Ideální je při výběru kontaktovat odborníky, kteří vám s výběrem poradí, případně pomohou trezor nainstalovat a pokud zapomenete heslo nebo ztratíte klíče, pomohou vám jej otevřít. V podstatě dostanete službu all in one.

Jak tedy správně vybrat trezor?

Jako první krok si promyslete, co vše váš trezor bude chránit. Peníze, elektronická data, drahé šperky, obrazy nebo zbraně? To vše budete chtít ochránit před případnou krádeží, ale také požárem.

Pořídit si v dnešní době již není známka luxusu, ale rozvahy a potřeby ochrany. V případě firemních trezorů se jedná mnohdy o existenční otázku, kdy jsou v trezoru schované firemní finance, ale také elektronická data a další firemní dokumenty, které nechcete nechat jen tak „válet“ v kanceláři.

Trezor se tak stává investicí, která pokryje několik dalších generací, také proto je důležité zvážit, jak velký trezor a k jakým účelům jej budete používat. Trezory mají také bezpečnostní certifikace dle normy VDMA a dle normy EURO / VdS.

Jestliže budete trezor zahrnovat do pojištění domácnosti nebo firmy, pak je jistě vhodné kontaktovat vaši pojišťovnu, ta totiž může mít vlastní specifikace na trezory.

Kam umístit trezor?

Při výběru trezoru také zohledněte prostor, kam jej chcete umístit. Existují trezory na zazdění a pak ty nábytkové. Trezory na zazdění by měli mít kolem každé strany minimálně 10 cm betonu. Nábytkové trezory mohou být umístěny jak v nábytku, tak kdekoliv mimo.

Každý trezor musí být odborně ukotven, má-li pro soukromé osoby váhu menší než 200 kg a pro firmy hmotnost menší než 300 kg.

Zámečnictví Brno – profesionální pomoc při výběru a montáži trezoru

Jestliže potřebujete poradit s výběrem a montáží vašeho nového trezoru, pak se na nás s jistotou obraťte. Profesionálně vám poradíme, pomůžeme nainstalovat trezor a v případě, že zapomenete kombinaci nebo ztratíte klíče od trezoru, pomůžeme vám jej otevřít.

Jako další služby našim zákazníkům poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zámečnické služby po Brně a jeho okolí.

 
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek