NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Vlastníte chatičku v blízkosti Brna, kam rádi v sezóně jezdíte odpočívat a načerpat novou energii na další týden? Jestliže nejste těmi, kteří ji mohou používat i teď v zimě, jistě jezdíte občas zkontrolovat, zda je vše v pořádku a nikdo nezvaný se do vaší chatičky nepodíval. Jestliže se setkáte s faktem, že v těchto mrazech nemůžete odemknout zamrzlý zámek, pak jsme tu pro vás my.

Zámečnictví Brno

Naše zámečnické služby můžete využít po celý rok, bez ohledu na denní či noční hodinu. Svým zákazníkům poskytujeme široké spektrum zámečnických služeb, mezi které patří také otevírání zamrzlých zámků od domů, chat, chalup, ale také automobilů.

Otevíráme:

  • běžné zámky a dveře
  • bezpečnostní zámky a dveře

Vzhledem k našim bohatým zkušenostem, které jsme posbírali během mnoha let, dokážeme otevřít zámek během pár minut a navíc bez poškození.

Vloupali se k vám zloději a potřebujete vyměnit dveře?

Dokážeme vám okamžitě pomoci také v případě, kdy vaši chatu poctil svou návštěvou nechtěný host. Poškozený zámek nebo dveře snadno a profesionálně vyměníme, aniž byste museli čekat několik dní.

Našim zákazníkům dodáváme bezpečnostní dveře i zámky té nejvyšší kvality. Takové, které ve svých domovech máme i my.

Divíte se, proč byste u své chaty měli mít bezpečnostní dveře a zámek? Odpověď je jednoduchá. K vloupání do objektů je přibližně 4500 ročně. V naprosté většině případů jde o nemovitosti, které nemají bezpečnostní zámek ani dveře. Pro zloděje je potom hračkou překonat běžné dveře.

V našem sortimentu bezpečnostních zámků naleznete výrobce značek FAB, Assa abloy, Mul-T-Lock, Rostex a mnoha dalších. U bezpečnostních dveří preferujeme značku BEDEX.

Bezpečnostní dveře BEDEX

Tyto bezpečnostní dveře jsou zhotoveny na nejkvalitnějších strojírenských zařízeních značky Trumpf. Jejich konstrukce je vysoce kvalitní a vyráběna z certifikovaných komponentů a materiálů. Všechny dveře BEDEX prochází náročnými zkouškami odolnosti proti vloupání nebo požáru.

Potřebujete otevřít zamrzlý zámek nebo vyměnit dveře či zámek?

Kontaktujte nás, pomůžeme vám otevřít nejen zámek, ale také vybrat vhodnou variantu bezpečnostních dveří. Navíc za vámi přijedeme 24 hodin, 7 dní v týdnu. Po Brně u vás budeme do 30 minut, ostatní lokality dle dojezdové vzdálenosti. Rádi pro vás zajistíme klidné spaní.

 
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek