NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Chcete si k Vánocům pořídit opravdu bezpečný domov? Pak si jistě pořiďte bezpečnostní dveře, které velkou měrou přispějí k bezpečnosti vašeho domova. Bezpečnostní dveře budou vhodným vánočním dárkem pro celou vaši rodinu. Než si ale bezpečnostní dveře pořídíte, poznejte jejich vlastnosti a výhody.

Jaké jsou tedy bezpečnostní dveře?

Bezpečnostní dveře můžeme rozdělit dle jejich vlastností do několika bezpečnostních kategorií. Hlavním kritériem je, jak snižují možnost vloupání, tedy jejich překonání. Správné bezpečnostní dveře zloděje nepustí za žádných okolností. Není možné je prokopnout ani je rozbít. Kvalitní bezpečnostní dveře také slouží jako protihluková zábrana.

Vaše bezpečnostní dveře by také měli obsahovat bezpečnostní zámek, který je hlavním ovladačem konstrukce dveří. K dalším bezpečnostním vlastnostem patří:

  • bezpečnostní kování
  • bezpečnostní vložka
  • bezpečnostní zárubeň
  • panoramatické kukátko
  • bezpečnostní řetízek

Správné bezpečnostní dveře vás a váš domov ochrání proti případnému požáru, který nepustí dovnitř. Kovové čepy, které dveře obsahují uvnitř konstrukce, zapadnou do bezpečnostní zárubně. Díky tomu je manuální překonání dveří téměř nemožné.

Na výběr máte různé bezpečnostní třídy dveří. Rozhodnout se můžete, zda vaše dveře budou jen protihlukové, protipožární nebo oboje. Nejvyšší třídou jsou pancéřové dveře.

Jaké si můžete tedy vybrat dveře?

Možnost výběru bezpečnostních dveří je opravdu velmi široký. Vánoční dárek ve formě bezpečnostních dveří vám pomůžeme vybrat, ale dveře vám přijedeme také odborně namontovat.

Zámečnictví Brno pro vás navíc zajistí:

Potřebujete skvělý vánoční dárek v podobě bezpečnostních dveří?

Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem bezpečnostních dveří a po telefonické domluvě za vámi přijedeme 24 hodin 7 dní v týdnu. Po Brně u vás budeme do 30 minut, ostatní lokality dle dojezdové vzdálenosti. Rádi pro vás zajistíme klidné spaní.

 
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek