NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Výměny zámku, opravy dveří po vloupání, nové klíče a panikové zámky - toto a mnohem více budete čekat u kvalitního zámečnictví. Každý zkušený zámečník si musí umět poradit se zabouchnutými dveřmi, montáží nových zámků, měl by vám pomoci s výběrem bezpečnostních dveří či trezorů. Jste-li z Brna a okolí, volejte Zámečnictví Brno 777 818 339.

Zámečnictví Brno a havarijní služba

Zabouchli jste si dveře či jste si zlomili klíč v zámku a chce se vám plakat, protože jste bezradní. Nezoufejte a kontaktujte Zámečnictví Brno, které nabízí i havarijní služby!
Havarijní služby zámečníka Petra Kodýse spočívají v tom, že jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po Brně a přilehlém okolí. V Brně vám garantujeme, že jsme u vás do 30 minut od zavolání, v přilehlém okolí se čas dojezdu prodlouží a to v závislosti na dopravní situaci.

V případě, že jste si zabouchli klíče v autě a nemáte u sebe ani doklady, pak zajistíme k asistenci policii ČR. Naše práce je odvedena opravdu poctivě a důkladně promýšlíme i potřebné kroky k otevřenému zámku.

Jaké služby zámečníka můžete očekávat od Zámečnictví Brno?

Zámečníci z našich řad jsou specialisté a ve svém oboru působí již mnoho let. Proto se spolehněte na kompletní služby zámečníka v podobě například:

  • výměny a opravy zámků
  • montáže bezpečnostních zámků, dveří a mříží
  • prodeje a montáže trezorů
  • panikové zámky
  • systém generálního klíče

Zajímá vás aktuální ceník služeb našeho zámečnictví, pak nám zavolejte nebo kontaktujte pomocí kontaktního formuláře. Věřte ale, že díky nízkým nákladům na administrativu vám nabídneme nejnižší ceny v širokém okolí.

 
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek