NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Jestliže zvažujete koupi bezpečnostního zámku, ale stále váháte, zda nezvolit levnější variantu klasického zámku, pak pro vás máme několik tipů.
Každý rok dojde k přibližně 4500 krádeží v rodinných domech a bytech. Prvním náznakem k vyloupení nemovitosti je klasický zámek, který i méně zkušený zloděj překoná za několik vteřin. Základem bezpečného domova jsou kvalitní bezpečnostní dveře a zámek.

Jak tedy vybrat správný a především bezpečný zámek?

 • Nenakupujte kdekoliv
 • Je velice důležité nakoupit bezpečnostní zámek přímo u odborníků, kteří ve svém sortimentu mají certifikované výrobky. Důležitým faktorem je také délka působení na trhu, podle toho poznáte zkušenosti.

 • Zámek jen s certifikátem
 • Vybírat můžete ze 4 tříd bezpečnosti, přičemž platí, že čím vyšší třída, tím bezpečnější zámek. Také požadujte po prodejci zámky s certifikáty - certifikáty podle normy ČSN P ENV 1627 nebo Národního bezpečnostního úřadu.

 • Spoléhejte na zlatou střední cestu
 • Ne vždy platí, že čím dražší zámek, tím je kvalitnější. Tím nechceme říci, že dražší zámky jsou nekvalitní. Správný zámečník vám poradí takový zámek, který se bude hodit především do vašich dveří a ne podle ceny.

 • Pořiďte si více zámků
 • K vyšší bezpečnosti vám také pomohou dva a více zámků. Také existují zámky, které můžete odemknout jedním klíčem. Případně můžete koupit rozvorový zámek, u kterého jedním otočením odemknete dveře v několika místech najednou.

  Zámečnictví Brno

  Rozhodně patříme k profesionálům, na které se můžete obrátit při nákupu bezpečnostního zámku. Našim zákazníkům nabízíme široké portfolio zámečnických služeb a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Dojezdová doba po Brně je do 30 minut. Jezdíme za klienty také mimo Brno, dojezdová doba se odvíjí od dojezdové vzdálenosti od Brna. Na prvním místě je u nás bezchybně odvedená zakázka, za přiměřené ceny a hlavně spokojený klient.

  Potřebujete zámečnické služby ?

  Kontaktujte nás, po telefonické domluvě za vámi přijedeme 24 hodin 7 dní v týdnu. Po Brně u vás budeme do 30 minut, ostatní lokality dle dojezdové vzdálenosti.

   
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek