NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Jistě se vám již někdy stalo, že jste zaslechli historku o tom, jak si někdo zabouchl dveře a klíče nechal doma nebo jste průvodcem této historky i vy sami.

Prostě každý ví o někom, kdo již někdy potřeboval zámečníka a kontakt na něj se vždy hodí. Ať už si zabouchnete dveře od bytu, domu nebo auta.
Jenže takový zámečník dokáže i více a otevře vám i trezor s cennostmi, nainstaluje bezpečnostní dveře apod.

Pokud žijete v Brně nebo jeho okolí, tak si zapište číslo na zámečnictví Brno – Petra Kodýse 777 818 339.

Velké množství poskytovaných zámečnických služeb

Našim zákazníkům jsme k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu a po Brně zajišťujeme dojezd do 30 minut. V okolí Brna je potřeba přičíst dojezdový čas.

Poskytujeme široké spektrum zámečnických sužeb a dbáme na odvedenou kvalitu, která vede ke spokojenosti zákazníka a přívětivé ceny.

Nabízené zámečnické úkony

  • Otevření zabouchnutých dveří – pokud se vám stane, že si zabouchnete dveře domu, auta, bytu, kanceláře…, prostě od čehokoliv, tak vám je s maximální opatrností otevřeme. Ztráta nebo zabouchnutí dveří je otázkou okamžiku, a proto jsme vám vždy k dispozici. V případě ztráty měníme celý zámek i s klíčem tak, aby nedošlo k následnému vykradení náhodným nálezcem klíčů.
  • Montujeme bezpečnostní dveře a klíče – používáme pouze ověřené kvalitní značky dveře BEDEX a zámky FAB, GUARD, HOBES, RICHER a další dle vašeho výběru.
  • Generální, skupinové a hlavní klíče – tato varianta se využívá nejčastěji ve firemních prostorech, kde chcete pro jednotlivé zaměstnance vymezit prostory, do kterých mají možnost vstupu. Stačí tedy určit kdo kam má mít přístup a my to zařídíme.
  • Další zámečnické práce – montujme dveře, vrata, bezpečnostní mříže a trezory, které vám v případě zapomenuté bezpečnostní číselné kombinace rádi otevřeme. Nabídka našich zámečnických služeb je velmi veliká.

Při potížích se zámky kontaktujte zámečnictví Brno a do 30 minut v Brně jsme u vás, v okolí Brna dle dojezdu. Každý den jsme vám k dispozici 24 hodin, jelikož zámečníka potřebujete kdykoliv.

 

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek