NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Zámečníka snad ve svém životě potřeboval každý. Nejčastěji jsou služby zámečníka využívané, pokud si zabouchnete dveře a klíče jsou na druhé straně dveří nebo ztratíte klíče. Důvodů proč volat zámečníka je ale mnohem více (zlomený klíč v zámku, zapomenutá kombinace od trezoru, instalace bezpečnostní dveří a podobně). V Brně a okolí se v takovém případě obracejte na Petra Kodýse – profesionálního zámečníka.

Zámečnictví Brno nabízí širokou škálu služeb

Nabídka zámečnických služeb je značně obsáhlá. Svým zákazníkům poskytujeme zámečnické služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Po Brně zajišťujeme dojezd do 30 minut. V případě, že bydlíte mimo Brno, přijedeme i k vám, jen je nutné počítat s delší dojezdovou dobou, která je ovlivněna vzdáleností konkrétního místa od Brna.
Na prvním místě je u nás bezchybně odvedená zakázka, za přiměřené ceny a hlavně spokojený klient.

Služby, které zámečnictví Brno nabízí

 • Otevírání zabouchnutých dveří
 • Nejčastějším důvodem výjezdu zámečníka jsou zabouchnuté dveře. Zabouchnout dveře a nechat klíče z druhé strany, případně klíče ztratit nejen od domova, ale i kanceláře, může být otázka mžiku. Zabouchnuté dveře otevíráme s maximální opatrností, aby nedošlo k poškození.

  Pokud jste klíče ztratili, provedeme výměnu zámku a předáme vám klíče nové. Vaše domácnost nebo kancelář tak bude bezpečně zajištěna proti nevítané návštěvě zloděje.

 • Montáže bezpečnostních dveří a bezpečnostních zámků
 • Svým zákazníkům dodáváme bezpečnostní dveře BEDEX včetně jejich montáže. Součástí dodávky je také zámek od společností Guard, Fab nebo Hobes a Richter a mnoho dalších. Stačí si vybrat.

 • Otevírání zamčených aut
 • Do vašeho zamčeného auta se dostaneme, aniž bychom poškodili jeho zámek.

 • Generální, hlavní a skupinový klíč
 • Tuto službu využívají společnosti, kde mají zaměstnanci oprávnění vstupovat do různých prostor dle jejich pozice. Generální, hlavní a skupinový klíč poskytují vstup do konkrétních prostor dle předchozího určení. Stačí tedy nastavit konkrétní role zaměstnancům a je to.

 • Další služby
 • Nabídka služeb našeho zámečnictví je opravdu široká. Poskytujeme také montáže bran či mříží k vašemu domu nebo kanceláři, otevíráme trezory u nichž si nepamatuje kombinaci na otevření a mnoho dalších služeb.

Potřebujete zámečnické služby?

Kontaktujte nás, po telefonické domluvě za vámi přijedeme 24 hodin 7 dní v týdnu. Po Brně u vás budeme do 30 minut, ostatní lokality dle dojezdové vzdálenosti.

 
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek