NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Víte, že zámečník vám dnes neotevře jen zabouchnuté dveře, ale poskytuje mnohem rozsáhlejší nabídku zámečnických služeb, než tomu bylo dříve? Stále nejčastější příčinou příjezdu zámečníka jsou opravdu zabouchnuté dveře, ale také zapomenutá kombinace čísel k odemčení trezoru, výměna dveří a zámků po vloupání nebo výměna zámku po ztrátě klíčů.

Pakliže v Brně budete potřebovat zámečníka, obraťte se na nonstop zámečnické služby zámečnictví Brno. Jistě oceníte profesionální služby a přístup v nelehké situaci, do které se můžete dostat.

Zámečnictví Brno nabízí

Nabídka služeb je velice rozsáhlá, navíc také poskytujeme služby nonstop 7 dní v týdnu. Dojezd po Brně zajišťujeme do 30 minut. Jestliže bydlíte mimo Brno, nezoufejte, přijedeme také k vám, ale dojezd bude ovlivněn vzdáleností od Brna. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce za přijatelné ceny a především spokojený zákazník.

  • Otevírání zabouchnutých dveří
  • Zabouchnuté dveře patří k nejčastějším důvodům výjezdu našich zámečníku. Ať už se vám podařilo zabouchnout dveře, nechat klíče v zámku zevnitř nebo ztratit klíče od bytu či kanceláře, snadno a rychle vám pomůžeme. Při otevírání dveří postupujeme s maximální opatrností, takže nedojde k jejich poškození. V případě ztráty klíčů vám poskytneme výměnu zámku a klíče nové. Zabezpečíte tak svou domácnost nebo firmu proti nechtěné návštěvě.

  • Montáže bezpečnostních dveří a zámků
  • Jestliže se rozhodnete pro montáž bezpečnostních dveří od našeho zámečnictví, poskytneme vám montáž bezpečnostních dveří BEDEX. Tyto bezpečnostní dveře dodáváme se zámky od společností Guard, Fab nebo Hobes a Richter a mnoho dalších.

  • Otevírání zamčených aut
  • Zamklo se vám auto a nemůžete se dostat dovnitř? Ani tato situace pro nás není překážkou. Aniž bychom poškodili zámek vašeho auta, rychle a snadno se do něho dostaneme.

  • Generální, hlavní a skupinový klíč
  • Své služby poskytujeme nejen občanům, ale také společnostem, které chtějí svůj majetek zabezpečit, případně chtějí umožnit konkrétním zaměstnancům vstup do konkrétních prostor své firmy. Díky generálnímu, hlavnímu a skupinovému klíči tuto možnost mají. Stačí jen nastavit role konkrétním zaměstnancům a je to.

  • Co dalšího pro vás Zámečnictví Brno může udělat?
  • Jak jste si mohli všimnout, nabídka našich služeb je opravdu široka, navíc vám můžeme také namontovat bránu či mříže k vašemu domu a mnoho dalších služeb.

Potřebujete zámečnické služby v Brně?

Kontaktujte nás, po telefonické domluvě za vámi přijedeme 24 hodin 7 dní v týdnu. Po Brně u vás budeme do 30 minut, ostatní lokality dle dojezdové vzdálenosti.

 
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek