NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Ztratili se vám klíče, zabouchly se vám dveře a stojíte před nimi bez klíčů? V tu chvíli není nic horšího, navíc nemáte-li nikoho v blízkosti s náhradním klíčem. Je proto dobré mít vždy po ruce kontakt na zámečníka a nejlépe na toho, který funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.
Kontakt na zámečníka se vám nehodí jen když se zabouchnou dveře, ztratíte klíče, ale i když se zalomí klíč v zámku, zamrzne vám zámek u auta nebo pokud jste vlastníky trezoru a zapomenete číselnou kombinaci.

Zámečnictví Brno je profesionální společnost splňující všechny výše zmíněné parametry. Telefon 777 818 339 si uložte pro případ, že si zabouchnete dveře nebo se stane něco s vašim zámkem u dveří bytu nebo auta.

Výroba nových klíčů, otevření rozbitých zámků

V zámečnictví Brno dokážeme otevřít jakékoliv zabouchnuté dveře, vyrobíme vám nové klíče a to i v případě bezpečnostních a generálních klíčů. Kontaktujte nás jakmile se vám stane, že se nedostanete do míst, od kterých jste ztratili klíče, například po ranním příchodu do kanceláře, kam se díky chybějícím klíčům nemůžete dostat. Naši profesionální zámečníci jsou u vás do 30 ti minut kdekoliv po Brně a v okolí Brna dle stávající dopravní situace. Pomůžeme vám se zavřenými dveřmi i rozbitým zámkem bez jejich poškození.

Co všechno v zámečnictví Brno děláme?

Nabízíme veškeré zámečnické práce od oprav až po prodej zámečnických produktů:

  • Otevírání různých druhů zámků (zámky - bezpečnostní, u automobilů, trezorů…)
  • Oprava zámků poškozených zlomeným klíčem nebo například vloupáním
  • Montáže bezpečnostních prvků (dveře, zámky)
  • Prodej bezpečnostních trezorů, které i montujeme
  • Montáž kovové mříže
  • Systém generálního, hlavního a skupinového klíče
  • Panikové zámky
  • Provádíme - výměnu zámků, výrobu nových klíčů

Doposud jste služby zámečníka nepotřebovali? Věřte, že se vám může v co nejméně vhodnou dobu stát, že budete jeho služby potřebovat. Zapište si číslo 777 818 339 a kdykoliv zavolejte zámečnictví Brno, pokud bydlíte v Brně a jeho okolí. Jsme pro vás k dispozici NON-STOP.

Chcete si pořídit nové bezpečnostní dveře, potřebujte nové klíče, máte cennosti, které chcete ukrýt do bezpečnostního trezoru? V zámečnictví Brno vám pomůžeme s výběrem vhodných produktů a provedeme pro vás jejich montáž. Kontaktujte nás na emailu , telefonním čísle 777 818 339 nebo pomocí formuláře na našich internetových stránkách.

 
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek