NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Chcete si koupit bezpečnostní trezor na cennosti nebo již máte nějaký použitý koupený doma a nejde otevřít? Neváhejte zavolat Zámečnictví Brno, rádi vám poradíme.

Jaký zvolit trezor?

Nejprve je důležité uvědomit si, na co budete trezor používat. Jiný trezor zvolíte na drobné cennosti, listiny a jiný na větší předměty. Je vhodné probrat volbu trezoru s našimi odborníky v Zámečnictví Brno, kdy vám poradíme, jaký bezpečnostní trezor, jeho velikost, bezpečnostní třídu a zámkový systém si máte vybrat a poté provedeme profesionální montáž trezoru.

Jaké jsou typy trezorů?

Naše společnost Zámečnictví Brno provádí montáž trezorů od společnosti T-SAFE, které se dělí do tří skupin

  • stěnový trezor - tento typ bezpečnostního trezoru se umísťuje přímo do zdi, z tohoto důvodu je nutné vědět, jakou máte zeď (konstrukci a stabilitu), do které bude montáž trezoru probíhat
  • nábytkový trezor – výhodou tohoto typu bezpečnostního trezoru je jeho mobilita a především veliká škála velikostí. Malý trezor umístíte na jakémkoliv místě, například ve skříních nebo stolcích. Velký trezor může naopak vypadat jako kus vašeho nábytku.
  • atypický trezor – nezamlouvá se vám ze standardně nabízených trezorů vhodný model? Rádi zhotovíme trezor dle vašich požadavků a představ

Jaké jsou bezpečnostní normy trezorů?

V České republice podléhají bezpečnostní trezory normám EN ČSN 1143-1. Doporučujeme pro montáž trezoru volit vždy vyšší třídu, kde je větší bezpečnost trezoru. Tímto jsme schopni zaručit dokonalé zabezpečení vašich uchovávaných předmětů.

Zajistíme montáž trezoru, pomůžeme vám s výběrem bezpečnostního trezoru, případně otevřeme váš porouchaný trezor. Volejte NON-STOP 777 818 339 Zámečnictví Brno a naši pracovníci jsou u vás do 30 minut kdekoliv po Brně. Žádný zámek pro naše profesionály není problém.
Provádíme kompletní zámečnické služby.

 
Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek