NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Pokud jste si pořídili trezor, musíte myslet také na to, abyste od něj neztratili klíč nebo nezapomněli číselnou kombinaci unikátního kódu.

Pořídili jste si kvalitní bezpečnostní dveře a teď už vám jen chybí vybrat k nim bezpečnostní zámek, abyste vy a váš majetek byly v dokonalém bezpečí?

Letošní zima zatím sice nepřináší velké mrazy, ale i teploty nad nulou mají co dělat se zamrzlým zámkem. Při nízkých teplotách vzniká vlhkost, která se v noci může proměnit v námrazu.

Zabezpečujete svůj dům nebo podnik a došli jste k závěru, že pouze bezpečnostní dveře a zámky nestačí? Chcete mít vše dokonale zajištěno, a tak jste se rozhodli pro mříže do oken.

Vánoce se kvapem blíží a mnozí z nás se nemohou dočkat vánočních svátků.

Stane se za život každému, že ho někdo okrade nebo dokonce vyloupí byt. Je to velmi nepříjemné, naruší tak jeho soukromí, vnikne do vašeho obydlí a prohlíží si vaše soukromé věci.

Vánoce se nám kvapem blíží a vy stále nevíte co pořídit pod stromeček jako vánoční rodinný dárek? Co takhle uvažovat o zabezpečení vás a vašeho majetku?

Pokud se vám stane, že si zabouchnete bezpečnostní dveře od vašeho domu, nechte to raději na profesionálech, kteří přijedou k vám a bezpečnostní dveře vám hravě odemknou.

Zima už je opravdu za dveřmi, první mrazíky klepou na dveře. Pokud parkujete své auto venku, je dobré připravit ho na zimu.

Stala se vám nemilá věc, přijdete k vašemu auto a najednou zjistíte, že jste si klíče nechali zabouchnuté uvnitř a auto se vám mezitím zamklo.

Jste majitelem velkého objektu a nebaví vás neustále hledat ten správný klíč ke dveřím?

Koupě trezoru není zrovna levná záležitost, a tak je jeho nákup potřeba dobře rozmyslet.

Snad každý z nás už potřeboval někdy v životě služby zámečníka. Stačí opravdu jen chvilka nepozornosti a dveře se zabouchnou s klíčem ve dveřích, auto zabouchnete s klíčem uvnitř nebo zapomenete číselnou kombinaci od trezoru.

Generální klíč umožňuje vysoké zabezpečení. Funguje to tak, že správce systému vlastní pouze jeden klíč, který dokáže odemknout všechny dveře v rámci podniku.

Pořídili jste si nový byt nebo dům a rádi byste si ho zabezpečili před případnými zloději? V tom vám pomůže Zámečnictví Brno.

Zabouchnuté klíče jsou vždy nemilou záležitostí. Ne jinak tomu je i v případě klíčů od auta. A ve většině případů si klíče od auta zabouchneme v nejmíň nevhodnou dobu.

Přijdete domů a díváte se na zničený zámek po vloupání. V tu chvíli si řeknete, proč jsem neinvestoval do bezpečnostního zámku, přes který by se zloději tak snadno nedostali?

Pořádná zima nás letos ještě nezastihla, ale co není, může být. Pak by nás mohl nemile překvapit zamrznutý zámek u dveří aut nebo u vchodových dveří.

Je dobré mít ve svém okolí kvalitního zámečníka, kterému stačí zavolat a on k vám přijede v co nejkratším čase a pomůže vám s vašim problémem.

Panikový zámek se používá nejvíce zejména ve veřejných prostorech, jako jsou nemocnice, školy či obchodní centra. Zkrátka tam, kde se vyžaduje rychlé otevření dveří.

Zámečníka někdy potřeboval určitě každý. Pokud máte nějaký problém, který je třeba akutně řešit, je velmi důležité, aby k vám zámečník byl schopen dorazit v co nejkratším čase.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek