NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Začíná nám přituhovat a za pár týdnů nás čeká opět škrabání námrazy na sklech aut a zamrzlé zámky u aut nebo domů.

S příchodem nového školního roku se zvyšují statistiky ztracených klíčů. Mnoha z nás se stalo, že marně šmátral po kapsách a hledal své klíče od zamčeného bytu, domu či kanceláře.

Zabezpečujete svůj dům nebo podnik a došli jste k závěru, že pouze bezpečnostní dveře a zámky nestačí? Chcete mít vše dokonale zajištěno, a tak jste se rozhodli pro mříže do oken.

Rádi byste ochránili sebe a svůj majetek a pořídili si bezpečnostní dveře. Neradi byste ale bourali staré zárubně?

Stane se za život každému, že ho někdo okrade nebo dokonce vyloupí byt. Je to velmi nepříjemné, naruší tak jeho soukromí, vnikne do vašeho obydlí a prohlíží si vaše soukromé věci.

Existuje celá řada ochranných prvků pro naše domovy. Jedno z nich jsou mříže do oken, dveří nebo jiných stavebních otvorů.

Pokud se vám stane, že si zabouchnete bezpečnostní dveře od vašeho domu, nechte to raději na profesionálech, kteří přijedou k vám a bezpečnostní dveře vám hravě odemknou.

Potkala vás nemilá životní událost, a sice rozvod, při kterém vypluly na povrch záporné vlastnosti vašeho manžela? Dokonce vám nechce vrátit klíče a vy se obáváte, že vás někdy doma překvapí?

Stala se vám nemilá věc, přijdete k vašemu auto a najednou zjistíte, že jste si klíče nechali zabouchnuté uvnitř a auto se vám mezitím zamklo.

Snad každý se ve svém životě setkal se situací, kdy potřeboval vyhledat služby zámečníka. Zabouchnuté klíče v zámku, zapomenutá kombinace čísel od trezoru, ztracené klíče nebo vykradený byt.

Koupě trezoru není zrovna levná záležitost, a tak je jeho nákup potřeba dobře rozmyslet.

Zámečníka ve svém životě potřebuje každý, někdy se stane i tomu nejopatrnějšímu člověku, že zabouchne dveře a klíče zůstanou uvnitř. Co dělat v takovém případě?

Generální klíč umožňuje vysoké zabezpečení. Funguje to tak, že správce systému vlastní pouze jeden klíč, který dokáže odemknout všechny dveře v rámci podniku.

Bezpečnostní dveře nebo zámek jsou nezbytností, pokud chcete dokonale zabezpečit sebe a svůj majetek. Ročně se v České Republice stane kolem 10 000 vloupání do bytů a domů.

Zabouchnuté klíče jsou vždy nemilou záležitostí. Ne jinak tomu je i v případě klíčů od auta. A ve většině případů si klíče od auta zabouchneme v nejmíň nevhodnou dobu.

Jistě jste se občas zamysleli nad tím, jestli máte dostatečně chráněné své cennosti a finanční hotovost. Stále máme ten zastaralý zvyk strkat hotovost do obálek pod koberce, či pod oblečení, ale to je rovnou můžete nechat lupiči u vchodu.

Pořádná zima nás letos ještě nezastihla, ale co není, může být. Pak by nás mohl nemile překvapit zamrznutý zámek u dveří aut nebo u vchodových dveří.

Pokud jste si pořídili trezor, musíte myslet také na to, abyste od něj neztratili klíč nebo nezapomněli číselnou kombinaci unikátního kódu.

Panikový zámek se používá nejvíce zejména ve veřejných prostorech, jako jsou nemocnice, školy či obchodní centra. Zkrátka tam, kde se vyžaduje rychlé otevření dveří.

Pořídili jste si kvalitní bezpečnostní dveře a teď už vám jen chybí vybrat k nim bezpečnostní zámek, abyste vy a váš majetek byly v dokonalém bezpečí?

Letošní zima zatím sice nepřináší velké mrazy, ale i teploty nad nulou mají co dělat se zamrzlým zámkem. Při nízkých teplotách vzniká vlhkost, která se v noci může proměnit v námrazu.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek