NONSTOP ZÁMEČNICTVÍ PRO BRNO A OKOLÍ. TEL: 777 818 339. PŘÍJEZD DO 30 MIN!

Zámečnictví Brno

Snad každý se ve svém životě setkal se situací, kdy potřeboval vyhledat služby zámečníka. Zabouchnuté klíče v zámku, zapomenutá kombinace čísel od trezoru, ztracené klíče nebo vykradený byt.

Zámečníka ve svém životě potřebuje každý, někdy se stane i tomu nejopatrnějšímu člověku, že zabouchne dveře a klíče zůstanou uvnitř. Co dělat v takovém případě?

Generální klíč umožňuje vysoké zabezpečení. Funguje to tak, že správce systému vlastní pouze jeden klíč, který dokáže odemknout všechny dveře v rámci podniku.

Bezpečnostní dveře nebo zámek jsou nezbytností, pokud chcete dokonale zabezpečit sebe a svůj majetek. Ročně se v České Republice stane kolem 10 000 vloupání do bytů a domů.

Zabouchnuté klíče jsou vždy nemilou záležitostí. Ne jinak tomu je i v případě klíčů od auta. A ve většině případů si klíče od auta zabouchneme v nejmíň nevhodnou dobu.

Jistě jste se občas zamysleli nad tím, jestli máte dostatečně chráněné své cennosti a finanční hotovost. Stále máme ten zastaralý zvyk strkat hotovost do obálek pod koberce, či pod oblečení, ale to je rovnou můžete nechat lupiči u vchodu.

Pořádná zima nás letos ještě nezastihla, ale co není, může být. Pak by nás mohl nemile překvapit zamrznutý zámek u dveří aut nebo u vchodových dveří.

Pokud jste si pořídili trezor, musíte myslet také na to, abyste od něj neztratili klíč nebo nezapomněli číselnou kombinaci unikátního kódu.

Panikový zámek se používá nejvíce zejména ve veřejných prostorech, jako jsou nemocnice, školy či obchodní centra. Zkrátka tam, kde se vyžaduje rychlé otevření dveří.

Pořídili jste si kvalitní bezpečnostní dveře a teď už vám jen chybí vybrat k nim bezpečnostní zámek, abyste vy a váš majetek byly v dokonalém bezpečí?

Letošní zima zatím sice nepřináší velké mrazy, ale i teploty nad nulou mají co dělat se zamrzlým zámkem. Při nízkých teplotách vzniká vlhkost, která se v noci může proměnit v námrazu.

Zabezpečujete svůj dům nebo podnik a došli jste k závěru, že pouze bezpečnostní dveře a zámky nestačí? Chcete mít vše dokonale zajištěno, a tak jste se rozhodli pro mříže do oken.

Vánoce se kvapem blíží a mnozí z nás se nemohou dočkat vánočních svátků.

Stane se za život každému, že ho někdo okrade nebo dokonce vyloupí byt. Je to velmi nepříjemné, naruší tak jeho soukromí, vnikne do vašeho obydlí a prohlíží si vaše soukromé věci.

Vánoce se nám kvapem blíží a vy stále nevíte co pořídit pod stromeček jako vánoční rodinný dárek? Co takhle uvažovat o zabezpečení vás a vašeho majetku?

Pokud se vám stane, že si zabouchnete bezpečnostní dveře od vašeho domu, nechte to raději na profesionálech, kteří přijedou k vám a bezpečnostní dveře vám hravě odemknou.

Zima už je opravdu za dveřmi, první mrazíky klepou na dveře. Pokud parkujete své auto venku, je dobré připravit ho na zimu.

Stala se vám nemilá věc, přijdete k vašemu auto a najednou zjistíte, že jste si klíče nechali zabouchnuté uvnitř a auto se vám mezitím zamklo.

Jste majitelem velkého objektu a nebaví vás neustále hledat ten správný klíč ke dveřím?

Koupě trezoru není zrovna levná záležitost, a tak je jeho nákup potřeba dobře rozmyslet.

Snad každý z nás už potřeboval někdy v životě služby zámečníka. Stačí opravdu jen chvilka nepozornosti a dveře se zabouchnou s klíčem ve dveřích, auto zabouchnete s klíčem uvnitř nebo zapomenete číselnou kombinaci od trezoru.

Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek